Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

Laurina: :-(((( klasika, ja neviem ci tito muzi absolvovali nejaky kurz hypnozy alebo co, ale to ako dokazu tie zeny zmagorit je az neuveritelne :-(

Mariola: tu nejde ani tak len o tie infekcie, ale o to, ze ako to ta zena zvlada citovo, spat este s tym muzom, ked vie, ze ju podvadzal a co este horsie, ze tu milenku lubil :-((

Maoam

obdivujem odvahu tychto zien spat s tym muzom bez prezervativu

to nie su len kvasinky, to je este vyhra dostat len toto

co chlamydie, ureaplazmy, HPV atd? :-((

piktogram

mariola: verim, ze toto nechces ani vidiet, ani pocut.

pamatas si este ten pribeh, co som ti pisala? miestami mam dojem, ze ten "chlap" je tvoj manzel. az tolko podobnosti v tvojich vyjadreniach nachadzam. tiez sa prvykrat bal, ze pride o deti (udajne..ha-ha). a tiez to vraj nebol len sex, ale laska.. az taka, ze o pol roka uz bola dalsia. niektori chlapi by sa vobec nemali zenit. a o zakladani rodiny uz radsej ani nehovorim.

ak chces moju radu, vykopni ho. a az bude mat zodrate kolena a ruky od plazenia a prosenia.. az potom si dobre rozmysli, ci ho este vezmes spät.

ale, urob jak myslis.

mimochodom, ten pribeh nie je vymysleny. ja som ta starsia...

Laurina22

Cize spolu spite....krasne...len aby si Mari nedopadla ako ja...z kvasinky ma moj lekar nevie dostat...A mozno dostava niekto z kvasinky aj jeho zenu

Mariola

Nie , na chate boli z práce ....
Ano , ja už som nad vecou , mňa už nič neprekvapí ...
Istým spôsobom som na tom lepšie ako on :-)