Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

Daniella27

Chápem, že to vie riadne vytočiť. Ale malo by ti to aj trochu lichotiť. Ona ťa totiž obdivuje a považuje za čosi ako tvoj vzor. A to že predtým chodila v teplákoch a keď si nastúpila ty, tak zrazu... proste ťa považuje za konkurentku. To ohováranie ber ako závisť a v duchu sa nad tým zasmej :D Dokazuje to, že si len dosť dobrá. Lebo ľudia kydajú na toho na koho nemajú ;) Skús ju niekam zatiahnuť keď budete sami a prehovoriť jej do duše :) (aký má s tebou problém a tak) správaj sa pritom pokojne, inteligentne a trochu s odstupom (aj vtedy, keď bude fakt protivná) len žiadny bľakot, veľka gestikulácia atď. ale ani prílišná plachosť...Som síce len 17 ročná sopľa ale viem o čom hovorím ;) S podobnými ľuďmi mám skúsenosti...

lucy333

ludia pomoc

tak ta moja kolegyna sefovcov mame kdesi na skoleni

sla som si dat varit caj do kuchynky a prisla za mnou ze som tam dlhsie ako 20min
bola som tam 10min a co ju to zaujima
zo zakona mam predsta pravo na 20min co sa tyka wc alebo sa napit

furt mi robi zle uz jej nestaci opakovat
proste ma chce vystvat

xxxxxxxxxxxx

ignorovat a usmievat sa na nu! clovek nezvlada usmevy od cloveka ktoremu nieco zavidi ci mu nieje symptacky...uvidis ako ju s tym vytocis :) a este ju za kazdym pochval alebo napr si mala povedat ze jej isli viacej rovne vlasy alebo ze ta farba sa jej nehodi tak ako tebe :-)

ivana45

sori, necitala som diskusiu.
lucy333, to ze je teror ? Napodobovanie je kompliment.
Ohovaranie si vycerpa temy, ak jej nebudes o sebe rozpravat. A kedze s tym aj tak nic neurobis, najlepsie bude nevsimat si to a pracovat.

pozri-

...nakresli si bradavicu na spicku nosa daj este do nej chlp a tak prid do prace...a nech sa opici ;))))
...ale nie pisem to zo srandy-musis si na to zv.lebo sa zblaznis-a ked mas aspon jedneho cloveka na svojej strane-mas to este dobre-horsie by bolo keby vsetci stali pri nej...
ZELAM TI VELA STASTIA

jajka001_

skus to brat ako skusku. v kazdej praci sa ti moze stat ze sa stretnes s niekym podobnym, alebo ze budes mat s niekym konflikt. konfliktom je sice dobre sa vyhybat ale ked mas stale utekat, tak to nie je dobre. z vlastnej skusenosti viem ze je lepsie sa strachu postavit. nech to uz vyriesis akoukolvek cestou, drzim ti palce a nenechaj sa nikym zastrasit. bud sama sebou a usmev na pery.