Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

lucy333

ked to je tazko o nej hovorit to by ste si museli fakt zazit

ona sa furt natlaca mojmu frajerovi on je uz z nej zufaly,ked ide na obed bezi za nim, uplne posadnuta je nim

ja to uz ani radsej neriesim
najprv nam to bolo na smiech ale teraz je to uz otrava

a rozhodne nechcem aby sme sa tu urazali alebo hadali,

ja som sa fakt chcela len vyrozpravat bo uz sa to vlece dlho
je ku mne povysenecka, neprijemna,
keby len opakovala oblecenie vobec mi to nevadi este by som jej aj poradila ale takto?

jajka001_

no neviem mne sa nechce verit co hovoris, preco by po tebe uplne opakovala a zhanala a kupovala si veci ktore nosis? ked bola doteraz jedina zena, jasne ze si konkurencia, citila sa blbo ze dosla upravena baba tak sa tiez zacala lepsie obliekat, mozno od teba nieco odkukala ale preco ta to preboha tak vytaca?
ja si ani nevsimam kto co nosi oblecenie nieto este nejake koraliky a pudrenku a cojaviem co este. nedomyslaj si, zavana to paranojou

hahahaha

a ešte niečo..ber ľudí takých akí sú, všetci máme svoje chyby, či chybičky a už vôbec nerieš kolegyálne vzťahy, všade je to rovnaké..všade závisť, málo kde nájdeš spriaznenú dušu v práci a tí menej rozumní závidia tým viac rozumným a je to všade, bohužiaľ. Nemen prácu kvôli babám, rob si svoje a nezapájaj sa do klebiet, nevynášaj súdy, nevyjadruj sa k nikomu, ved ich dobre ani nepoznáš a budeš mať svatý pokoj..hovor ľudom to, čo chcú počuť a ak kritika, tak v rámci možností typu "ja by som to robila tak a tak..a nie takto"..možno radím dobre, možno nie, ale osvedčuje sa to v robote.

hahahaha

..haha, aj ja si robím v robote psinu z kolegýň, každý deň ich nasieram permanentne tým, že sa dobre oblečiem..nemám drahé handry, ale viem ich skombinovať, čo väčšina žien nevie a viem zakryť nedostatky...a baví ma to,,nech ti teda nelezie na city, že sa po tebe opičia..páčiš sa im, to je o tom a chcú vyzerať ako ty..lenže..nikdy nebudú ako ty..to je tvoje plus..mala by si byť poctená, že sa po tebe opičia..asi udávaš v robote trend obliekania a to je dobre...veľa šťastia a bud rada, že si vzorom pre iné .

Aja02

ammbra: Nič proti tebe, ale len zakomplexovaní ľudia, ktorí majú pocity menejcennosti rozdeľujú a súdia ľudí podľa toho odkiaľ pochádzajú. Lezú mi na nervy ľudia ako ty. Myslíš si, že keď je niekto zo západu, že je niečo viac? Všetci donášači a ritolezci sú podľa teba len zo stredného a východného Slovenska? Toto normálny inteligentný dospelý človek nenapíše. A vieš čo? Ja som zo stredného Slovenska a nehanbím sa za to. A predstav si, že nemám sklony k ohováraniu a urážaniu iných ľudí narozdiel od teba.

ammbra

lucy - presne to som chcela napisat, ze v robote ak niekto robi donasaca, ritolezca,a ide cez mrtvoly, tak vzdy niekto - stredne slovensko a dalej na vychod...s bratislavcanmi a blizkym okolim taky problem nie je.
Oni su chorobne ctiziadostivi, pritom vacsinou nemaju tu noblesu, proste ziadna uroven

lucy333

mna doraza ked si to citas teda
ak ti to je take neprijemne
tak to necitaj neries a neotravuj

ja ju neohovaram
keby hej tak by som jej v robote ine peklo urobila ale neznizim sa na to

chcela som sa len vyrozpravat

doubledog

jedna kolegyna si nahodou kupi taky isty parfem, a uz sa tu zbehne stado slepic a ohovaraju ju.
potom kazda sliepka odide do ineho stada, a v nom ohovara tu, ktora tam akurat nie je.

typicke zeny :))

PS najlepsie je, ked sa zeny ohovaraju kvoli tomu, ze tie druhe ohovaraju. :))
to uz idem do kolien