Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

lucy333

ach kocky,
keby bola ina moznost hned by som vypadla do inej roboty, ale frajer mi stale vravi ze ak tam budu baby bude to take iste mozno aj horsie

nielen ze hovno tu zarobim s vysokou skolou ale este sa tu snou aj jedovat

ale ani na vyber moc nemam, byvam s babkou a babka ma maly dochodok keby som bez prace tak mozem ist rovno na ulicu zobrat nebudeme mat z coho zit

takze sa musim nejak ovladat a drzat to v sebe to znamena ze ona v podstate vyhrala

lucy333

lenze problem je v tom, ze ja vyzeram ako mrcha ja za to nemozem ja si nepustam k telu nikoho, lebo uz som sa dost popalila a jedine co ma zivot naucil je davat si pozor na ludi

ona sa zasa naopak prezentuje ako mniska chuderka, ale je falosna ako svina

okrem toho u nas v robote je polka ludi co robia su z oravy a ona je tiez odtial tak drzia spolu

hlavne ze predtym ako som nastupila dva roky dozadu do prace mi povedal kolega ze sa tu s nikym nebavila len s jednou co odisla predo mnou na matersku
ako som nastupila ja, tak kazdeho tu oblbuje a stve proti mne

Agnes999

lucy vsak si to nevsimaj. vsetci musia vidiet ze ona je totalny cvok. jedine co ti pomoze je brat ju s nadhladom a v duchu sa na nej smiat. alebo sa s nou skus o tom porozpravat, hoci neviem ci to pomoze, prave take typy ako ona byvaju tak obmedzene, ze to nepochopia. skus k nej byt mila, skus ju vzdy vychvalit, ze ako jej to sekne, aky ma krasny ruz, krasnu bluzku, kde ju kupila atd... nehovorim, ze potom s tym napodobnovanim prestane, ale aspon ti uz mozno nebude robit naprieky. ber to proste tak ako to je - ona je chudera, tebe zavidi, v jej ociach musis vyzerat dokonalo a uzasne, preto sa ta snazi kopirovat, chce byt rovnaka ako ty. a kedze jej v hlave nejake kolecko chyba, tak to inak proste nevie.

Maoam

a ked sa este aj sef tej osoby vzdy zastane, nemas ani len moznost s nim prejst pripadne staznosti alebo problemy...proste hned obranna reakcia jeho zlaticka :-DDDDDDD a ty si zasa ta najhorsia

Maoam

chapem ta, ja som si vtedy prisla strasne vyuzivana a odrbavana a proste kym ona si vecer plna energie sla do fitka, lebo cely den presuvala pracu na inych, ja som sla vykapana domov a padla uz len do postele ale tak sama som si bola na vine, ked som sa dala - mala som vtedy co najrychlejsie odist a veru som aj mala ine moznosti zacat inde....ja hlupa som bola prilis dobrosrdecna a myslela som si ze sa to zmeni jasne ze sa to zmenilo ale len k horsiemu a potom som uz nemala silu razne jednat

Maoam

lucy333 chod robit do poziarneho zboru :-DDD ale nie, je to vsade tak ze vsade mas nejaku osobu (alebo aj viac), ktore to vsetko strasne kazia