Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

lucy333

baby vy nerobite nahodou so mnou? :-0

presne ste to vystihli o tych ritolizacoch

bo ked su nejake firemne akcie ja uz na ne radsej ani nechodim, tym padom ma tam ohovaraju a aj moj sef je riadna pretvarka.
Lenze vsade kde by som prisla do inej roboty su nejake kolegyne a s babami sa velmi zle pracuje,

Maoam

v malom kolektive to vyjde relativne rychlo najavo, ale ak je firma velka a ony vzdy maju dost inych kolegov, ktori potiahnu robotu je to tazsie...zvlast ak su tito schopni, ony sa vzdy nejako zvezu popri tak a priazen sefa si udrziavaju ritolizacstvom a donasacstvom, ak by bol sef super, tak by taku osobu netrpel

Maoam

Laurina, musim ta sklamat, ak sefovi vyhovuje ritolizac a donasac, tak je velmi podobny a tym padom aj slepy, ja som mala sefa ktory bol uplne slepy voci tuposti, hluposti a donasacstvu mojej kolegyne cele roky, ona vzdy sikovne a uspesne presuvala pracu na vsetkych ostatnych, intrigovala, donasala, svoje minimalne vykony maximalizovala ako keby to boli byvali projekty storocia a podobne. Vzdy s tym mala uspech, nechapem ako to robila.
Do momentu, kedy som odisla z prace ja a este jedna kolegyna, odisli sme v podstate mesiac po mesiaci a tato tam ostala zrazu sama s dvoma silami ktore sa len zaucali a boli nove. VTEDY vyslo najavo vsetko a zrazu nezvladala, si predstav ze podala vypoved v priebehu dvoch mesiacov od nasho odchodu, skoncila na psychiatrii a bola na rehabilitacii asi 6 mesiacov a rok PN.
Proste uz nebol nikto, kto by bol za nu odviedol robotu, nebol tam ziadny filter ani nikto, na koho by mohla zalovat, takze vsetky chyby a prusery sa obratili proti nej (vsak aj bola za ne zodpovedna ako veduca sila :-D)
Dnes robi inde a tuto pracu ziskala opät len cez znamosti, byv. kolegynu ktorej sa usilovne vtierala tri roky, jej dohodila job...a co pocuvam, su opät tie iste problemy.

Tieto zeny su uplne neschopne prezitia, vzdy su zavisle na niekom...ale tak musia to nejako zakryt a tak pouzivaju rozne metody, ako SA UDRZAT.

ammbra

by si sa cudovala Laurina, ze sefovia su vacsinou "slepi" vobec nevedia, kto aky je, vyhovuju im ritolizaci a donasaci,vacsinou si urobia nazor z toho, kto im co podonasa, nesnazia sa zistit pravdu, naco aj, dolezite su pracovne vysledky predsa

lucy333

purfem si radsej schovavam v kabelke :-0

ja jej nic nedavam najavo, uplna pohoda, ale vo vnutri ma to uz sere fakt,
ja som uplne stastna ked vzdy vypadnem z roboty

Laurina22

Ja mam podobny problem s kolegynou,ale nepomozes si.

Do zadku sa strka sefovi,svoje ciny zvelicuje ako keby bez nej svet nedokazal fungovat...

Ja sa len smejem na nej:-)

Snad nasi sefovia vidia,kto je aky.

M 25

to vážne?? :D a čo parfém, nemáte tiež rovnaký?
uff, chce to pevné nervy, ale nesmieš jej dať najavo, že ťa to štve a nerví :) proste, pohoda :))

lucy333

nechala som si na zrkadle na zachode v robote pudrenku ktoru pouzivam,
ona uz ma taku istu

ja to tu uz nevydrzim!!!!!

a tvari sa aka je sebavedoma zena
uplne so mna spravila chuderu

AdamKrt

Povedz kolegyni, idem skocit z okna. Otvor okno a zakric skacem. Schovaj sa za dvere. Ked dojde kolegyna a skoci z okna, zatvor za nou okno a je po probleme :-DDD