Kolegyna - psychicky teror

Príspevok v téme: Kolegyna - psychicky teror
lucy333

ahojte kocky,
total som vytocena, pracujem s dvoma kolegynami stale po mne opakuju hlavne ta jedna,
ked pridem v jeden den s kuceravymi vlasmi na druhy den ich ma aj ta kolegyna,oblecenie, vsetko po mne kopiruje,
kolega mi povedal ze predtym ked som tu nerobila tak chodila v teplakoch do roboty, teraz ma vsetko podobne ako ja.
To je uz normalne psychicky teror,
samozrejme neratam ako ma vsade ohovara

Maoam

:-D to muselo vyzerat, boze ze sami sebe nie su trapne :-DD asi to o sebe nevedia, ze nemaju vlastnu fantaziu :-D a su odkazane na lacne opakovanie

jahodka123

Aj mne sa toto stalo, ale nebolo to také pravidelné. Ja som skôr taký rockový typ. Keď som nastúpila, kolegyňa prišla v starých roztrhaných rifliach a bagandžoch - nič proti, podobný štýl mám aj ja, ale keď si to dá diskotéková slečna, tak to vyzerá naozaj ftipne. Nehovorím o tom, ako sa na nej pobavila celá firma a hlavne šéf. Netuším, kde tie veci vyhrabala, možno ešte z čias pubertálnych (teraz ma 32) Každopádne som sa pobavila aj ja, bol to des :) Ale s vlasmi opakuje aj ona. Aj wifonky si zrazu začla robiť a všeličo iné. To je tak, ked niekto nemá svoju hlavu :)

M 25

no tak to je dosť dôležitý fakt o priatelovi a že ho chcela pred tebou :D
tým sa to všetko vysvetluje (?) ...

chce ťa zničiť ....

lucy333

priatel je super

ten ju moc nemusi bo ju pozna uz vela rokov a ona ho strasne chcela a on si vybral mna a potom to prislo opakovanie po mne

lucy333

no tie teplaky bude haluz bo ked ma sef uvidi :-0 heh

ja ju fakt neohovaram
ja tu v robote o nej nikomu nic nehovorim. Chcela som sa len poradit s vami

nechapemto

dolezite je, ze tvoj priatel k nej na tu noc neisiel, ci ho tahala, to je uz jej vec. dostala kosom, mozno ju to stve. ale mna osobne by netrapila jej povaha, ale skor moja vlastna. lebo len tu dokazem a mozem zmenit. inych ludi clovek nezmeni. a kazit si naladu tym, co si mysli alebo robi moja kolegyna, na to nemam vobec chut. okolo je vela milych a prijemnych veci, radsej sa sustredujem na tie, nez by som sa trapila tym, co nezmenim a co ma netesi. ked je nieco nevyhnutne a treba to riesit, to je ina situacia, ale toto si nezasluzi vobec tolko pozornosti.

Maoam

konkurencia, konkurencia a este raz konkurencia

kolegyna sa po nej opici, chce byt ako ona, chce mat taky uspech u muzov ako ona, kym do tej prace ona neprisla, medzi 12timi muzmi chodila neupravena, zrazu prisla upravena kocka, ktora o seba dba a tak sa musela zmenit, aby dokazala s nou drzat, zrejme na nu dost ziarli aj jej zavidi a snazi sa jej znicit co sa da (prebrat priatela, zranit ju, urobit z nej k....hoci ona bola ta, ktora sa snazila prebrat jej priatela, proste typicke spravanie zakomplexovanej chudery)