vhodná ochrana

Príspevok v téme: vhodná ochrana
slniečko12

Ahojte! Mám 20 rokov a mám stáleho partnera. Zatial sme používali kondómy, ktoré však chceme zmeniť, pri ich pouzivani pocitujem pálenie. HAK sa bojím brať-kvôli vedlajším učinkom. Počula som aj o Pharmatexe, ale ten vraj vyteká a ja som veľmi vlhká aj bez toho až mi to vadí. akú ochranu pouzivate vy? momentalne s priatelom mame prerušovanu suloz, ale sme mladí a ja nechcem riskovať. akú ochranu mi poradite,??dakujem

Bartas

jankaaa tak nereaguj prosím ked nepoužívaš, tvoje rady môžu byť v konečnom dôsledku katastrofálne. ďakujem

matussska
ďakujem za reakciu. takáto v príbalovom letáku nie je. to umytie ma zaujíma. hygiena po styku musí byť ale píšu že 2 hodiny sa nemôže umývať. to myslia len to mydlo alebo celkovo si partnerka nemôže umyť orgán celé 2 hodiny ? imho docela nepríjemné musí byť keď to vyteká.
a s tým"napustením" to je safe alebo radšej mimo ejakulovať ? ak sa ti zdá moc intýmna otázka tak napíš že kvetiny =)

ďakujem

angela85

mi to kombinujeme kondom a pharmatex krem, je tam vyhoda, ze sa moze ist hned na vec a po sexe idem na zachod a tam zo mna ten krem vytecie, nie naraz a potom si dam este intimku

matussska

Bartas-Pharmatex je spermicídny prípravok, existujú globule (čípky) ktoré si zavedie partnerka 5 minút predtým než na seba skočíte aby sa rozpustil a začal účinkovať, a potom je krém s ktorým môžete ísť hneď na vec. Zoženieš v lekárni bez predpisu. Treba si však dávať pozor, dve hodiny pred a po použití sa nesmie používať mydlo, pretože aj stopové množstvo mydla ničí účinok pharmatexu. ale aj na to sa dá zvyknúť...

Bartas

jajkaaaaa nemám tolko času drepieť na internete, tak som sa opýtal. priamo teba dokonca, ale asi tiež si si len hladala veci na internte, si tak skúsene vyzerala podľa toho prvého príspevku. veď aj v ostatných témach si docela aktívna čo stíham prečítať cez pracovnú prestávku, tak som v tom že si skúsená a niečo o tom čo píšeš aj vieš z vlastnej skúsenosti a nie len prečítania na internete.

Bartas

toto aj mna zaujíma. prvý krát počujem. čo to je to globule a pharmalex ? jankaaaa nevieš ? alebo ostatné.
normálne to kúpim pre partnerku alebo predpis ? a ked to použijeme tak normálne donej možem nakladať alebo radšej pomimo ?

vďaka

matussska

kúpiš ich v lekárni normálne bez predpisu, je ich tam 10 a ja som platila teraz 8 eur. Treba vyskúšať čo ti bude vyhovovať inak to asi nezistíš. Aj ja som sa toho bála ale teraz som spokojná :)

slniečko12

ahojte! a tie globule kupim bezne? za vyskusanie nič nedám, ale mne bude vadiť aj ked to bude trošku vytekat lebo som fakt vlhká a este naviac nechcem byt

matussska

ahoj, my s partnerom používame pharmatex globule, podľa mňa vytekajú menej ako krém ale nie je to nič strašné. Počas sexu ani neviem že ho mám a po je lepšie si dať intimku.