z tmavohnedej prirodzenej na blond šamponom?

fazula gula

ked mas tmave vlasy tak ich odfarbis len peroxidom...cize farba sampon nepomoze a blond sa nemoze vymyt na hnedu...kolko mas rokov ?? trochu logiky a mas to...

abrhplus

šampon vobec nechytí,som tiež chcela byt blondina som prirodzene tmavšia niečo medzi čiernou a tmavohnedou a som už vela svetlých šamponov skusila a nič mi nechytilo.

ak chceš byt blond prv si musíš žial odfarbit svoj prirodený pigment a tak nafarbit farbu, tak mi povedala kaderníčka a potom mi neodporúčala,lebo som príliš tmavá že si len zničím vlasy.

Strawberryca

dakujem teda :) len sa mi to nejak nezda preto som sa pytala ked je tam napisane ze je to "farba" a nie "sampon"

jankaaaaaaaaa

vymyva sa ta farba ale nie vzdy uplne, ale zalezi od odtiena. lebo ak si das o niekolko stupnov tmavsi odtien, tak sa uplne nevymyje, vzdy bude vydiet ten farebny rozdiel medzi farbenymi a odrastenymi

Strawberryca

chcem sa opytat este... az dnes som si kupila Loreal casting creme gloss ...a pozeram he tam pisane farba...28 umyti...neni to permanentna? vymyje sa mi? lebo nechcem aby ked mi budu vlasy odrastat aby bol vidiet odlisny odtien chcem aby sa mi to postupne vymyvalo..tak ak mate skusenosti prosim poradte mi ci je to teda vymyvatelny sampon alebo trvacna farba...dakujem

ana955

Velmi pekna farba, prirodzena. Len ci to tak chyti aj tebe nikdy nevies :) Tak vyskusaj a daj vediet, vela stastia :) Inak, ak by sa ti ten Casting uplne nevymyl, tak by nemalo byt nejak vidiet odrasty, lebo by si mala podobny odtien ako tvoj vlastny. Mne tak odrastala dost tmava hneda farba, svoje vlasy mam tiez tmavohnede a nik si to ani nevsimol :)

Strawberryca

tie vyzeraju celkom dobre len dovie ako odtiene budu vyzerat..inak pozerala som Loreal Casting Dark chocolate asi tu skusim ..co povies ?:) 2.bp.blogspot.com

ana955

Hm, tak vyrobca pise, ze sa vymyje za 8 tyzdnov, ale ak sa nevymyje, nenadavaj na mna :D Potom mi este napadlo, ze Palette okrem tych samponov, co sa nikdy nevymyju vyraba aj take male samponiky v sackoch, tie by sa mali vymyt po asi 4-6 umytiach. Myslim, ze som to raz skusala a tie sa fakt vymyli. Su to tieto Palette Instant Color:
www.palette.sk