vytok ..pomožte

Príspevok v téme: vytok ..pomožte
PROSIiMpomoc

dnes som sa postavila zo stoličky s pocitom že mi treba cikať alebo niečo také aked som sa postavila niečo zo mna tieklo nejaky vytok a boli v nom aj nejake biele kusky niečoho..menštruaciu nemam a ani ma nikdy nič nebolelo a nemala som zo ženskymi vecami nikdy problem a teraz neviem čo to je nevedela som to v sebe udržať bojim sa..prosim pomožte :(

KristIIIna

Počkaj pár dní a ak sa to nezmierni, skoč za lekárom. Určite sa ti nič nestane, ak sa na to mrkne ;) Pre istotu.. Ale myslím, že to máš normálne.. Daj vedieť o pár dní, ako si na tom

tpch

samozrejme, je to uplne normalne. Niektore zeny toho maju naozaj vela, kazdy cyklus to moze byt inak. Vsetko je OK, nestresuj (ale ak uz pohlavne zijes, bacha na to, mas plodne dni)

PROSIiMpomoc

a je to normálne aj keď osm to pretým nikdy take silné nemala, že mi z toho neostavali take velké flaky ?

tpch

Moja, tak to je normalny vytok v strede cyklu sposobeny ovulaciou. Riedky, priehladny hlien, niekedy s primesou bielych stop (bezny posvovy sekret s laktobacilmi a odlupenymi epiteliami) je uplne normalny. Urcite si posvu nevyplachuj. Pouzivaj intimky a nejaky gel na intimnu hygienu, pocas dna napriklad vlhke obrusky na intimnu hygienu.

evelinapav

a co keby si to tak povedala mame? ta ti predsa najskor moze pomoct. alebo poradi, alebo s tebou skoci k lekarke.