priznanie

Príspevok v téme: priznanie
lenkasmtuna

od dnes si priznávam, že trpím bulímiou som z toho v koncoch neustále som si hovorila, že to to je raz za čas ale teraz vidím, že nie je........potrebujem pomoc niekoho kto to prežil alebo prežíva a chce stým skončiť.... niekedy mám normálne dni ale inokedy tie potravy tak zapôsobia a potom to následne vracanie ma ničí prosím dajte mi rady...

lenkasmtuna

zvracanie je vždy vtedy ked ma chytí to prežieranie sa a už nevládzem ani chodiť tak to proste idem dať von ani to nedokážem teraz presne popýsať ako často ked mám zlu náladu a niečo mi zachutí tak neviem prestať alebo ked si dám pohár vína ... a bývalo to dosť často niekkoľko krát do týždna ale ako som trošku začala cvičiť je to menej ale je to par krát týždnene len až teraz si to uvedomujem že fakt stým mám problém a myslím že to začalo počas leta teda ešte pred letom hadam .. dakujem za povzbudenie .. a presne ako si napísala prečítam všetky články a dufam že si to moja hlava uvedomí pretože tá odborná pomoc fúú nechcem zažiť :(

Ewca.

Lenkasmutna-co je to raz za cas?vracanie raz za tyzden?za den?za hodinu??alebo das von vsetko,co zjes?anonymne sa da pomoct.akurat tak,ze si precitas prispevky od inych bab a pochopis,ze bulimia je peklo.musis si to uvedomit.ak si to neuvedomis,najdi si psychologa,ci psychiatra.kolko to trva?rok?viac?Drz sa!

enry

no zatedy moje chute sú skôr take na sladke dneska cele velke diskokeksy na to keksy typu kolonada vyše 1kg hrozna potom ssamé syry a vino ... chcem tým povedať, že teda v porovní s rôznosťou tvojích chutí som ešte nemala a s prepačením dufam že ani nebudem mať veľmi si cením tvojích rad ... len ani neviem kde tu odbornu pomoc hladať to sa mám normalne objednať a povedať o svojich problémocj ja by som skôr niečo v takej anonymite chcela aj ked viem že to a asi nebude dať..uvidím aké to budeo týžden a potom ťa poslúchnem dakujem idem radšej lahnúť len dufam že zase to nebude cela noc len o jedlách ako minulá noc.. a ešte som chcela podoknúť že dôvod prečo som si to uvedominla bol ten že pri zvracani ma brat nachytal a to bol klinec...

zufalaaa

Tak moja zlatá ty si ešte asi nezažila keď od zúfalstva zješ všetko čo máš doma . Ked zacnes rozkoma zjes ich rovno 5 k tomu 6 hclebov a vsetko co najdes v hrcoch od zufalstva zacnes vijedat med , kakao zjes tatarku ako jogurt a vlastne zjes vsetko co mas pod rukoua ani si neuvedomujes ze to jes . Tie pocity to zufaltvo to ponizenie . A ked mas normalny den a chces sa normalne najest a istis ze neomozes lebo ta po vsetkom napina !ZIADNE TAKE ZE SA NECITIS NA ODBORNU POMOC ! este raz a vyhladaj ju .. radim ti len v dobrom

lenkasmtuna

fúúú... ďakujem teda za rady... a mrzí ma že si teda asi v horšom štádiu neviem možno som v takom aj ja len dúfam, že sa mi stým dá ešte niečo spraviť a na odbornú pomoc teraz ešte nejako nemám odvahu uvidím ako to bude pokračovať .. pretože u mna to bývalo raz za čas ale teraz častejšie ale ako si to tu čítam aj iné príspevky až mi srdce rozbúchalo a ked si to aj poviem tak neviem či sa zastavím uvidím každopádne dakujem za tvoje slová a držím palce aby sme sa z toho obe dostali :)

zufalaaa

Myslím že na tom nie si až tak zle . Keď si si to prave priznala ja som v tom uz dlhsi cas. A pre mna je prestat asi tak tazke ako keby mal narkoman skoncit s heroinom z dna na den . Takmer nemozne. Viem ze to je blbe ze ti chcem radit ako prestat ked to sama nedokazem ale skus jest pravidelne 5krat denne a ked to nepomoze co najrychlejsie vyhladaj odbornu pomoc . Inak to ude vzdy horsie a horsie (to horse vazne nechci zazit :/ ) a uz sa z toho tak lahko nedostanes .

lenkasmtuna

ahoj "zufalaa" neviem presne zaradiť v akom som štádiu aktuálne som si to po prvý krát priznala a fakt chcem stým niečo robiť pretože doteraz som si len hovorila, že to je nič ale .... a idem na to postupne, čiže vlasy nič moc padajú ale myslím že stále rovnaké od kedy som si dávala melír ... pokožka v poslednom čase som si všimla že sa mi strašne sušia ruky a zuby to no commet snimi mám problém celoživotne... a tie dojmy zo sveta - ked som v škole (VŠ) tak super ani nič nepociťujem ale ked som doma a pozerám TV alebo pomáham doma(kde to je samozrejmosť a nikdy nepočujem slovo dakujem a ja sa tak narobím, že ledva vidím)tak tiež mám také pocity že k čomu vlastne som ... neviem fakt že aké to je štádium ale ja osobne si myslím že veľmi zlé a kedže mi odpisuješ si na tom podobne ?

zufalaaa

Mas uz aj stavy ked neznasas vsetko naokolo ked neznasas samu seba ked sa hanbis celeh tohto sveta a ked som pred sbou citis absutne ponizena a ako poslenda spina ? Vypadavaju ti vlasy a co tvoja pokozka a zuby ? Ja len chcem vediet v akom si "levely"