Ako musi vyzerat zena...?

angela85

inak k tomu k supa-chlapovi musi mat minimalne 180 cm, siroke ramena, uzky driek a chrumkava ritka, a velmi vkusne obleceny a oci co sa do teba zahryznu,

beskyd

ked budete umele a afektovane, budete cool pre vacsinu chalpov, takze na tychto pozach treba zapracovat, to sa tyka najma zien ktore su prirodzene a nedajboze mile a prijemne.. musite byt umele a vecne zdute, oprskle, to aspon vacsina chlapov tu v BA vnima ako vyzvu:)

LETICIA

excita super napisane, suhlasim s tebou, stale obmielali, ze si nasli muza a su stastne a bludy, tu sa riasila supa zena, samozrejme pre sive mysky k...a, nerozoberajme tu charakter. kazda je ina

rencita

Ty myslíš presne tak ako ja tuším :D aj ja take poznam ...volakedy obyčajné nič a dnes je to velka daama ktorá puta pozornosť mnohych mužov .... Teraz neviem ci to je spravodlive voci inym zenam :P

Excita

No kocky dakujem za ocenenie mojho nazoru :-) Ale je to tak, darmo si niekto bude klamat, pri supe sa na charakter nepozera :-) Ale zas dobra sprava je, ze v dnesnej dobe kazda zena, ktora ma pevnu volu, cas a aj peniaze(opat si neklamme), moze byt bez problemov supa :-) Poznam zeny, ktore si muzi ani nevsimli a dnes si idu krky za nimi vylamat... :) O muzoch plati to iste... :)