Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem napísať bývalej

Príspevok v téme: Chcem napísať bývalej
saguu

S bývalou priateľkou sme sa rozišli asi pred vyšše 3 rokmi. Teraz mám dva a pol ročný krásny vzťah. Lenže niekedy mávam nutkanie sa ozvať bývalej priateľke, len tak ako sa má, ako sa jej darí... Rozišla sa ona so mnou a chcela byť len kamoška, lenže ja som to nezvládol a prerušil s ňou kontakt, dokonca ani na ulici som ju nepozdravil ak sme sa náhodou stretli. A teraz by som jej najradšej napísal. Nie, že mi chýba, to nie, len by som chcel prehodiť kus reči. Mojej terajšej priateľke by sa to určite nepáčilo, vy si myslíte, že je to v pohode mať takéto pocity? A bolo by správne jej napísať?

Cindy35

rob co citis. ak Ti chyba, mozno nie si uplne stastny v terajsom vztahu. ak to ma skoncit, tak to skonci aj tak, ci sa byvalej ozves ci nie.

jasne ze terajsiu priatelku tym vsak nezatazuj

delo

chcem povedat mal som priatelku 4 roky medzi tim som sa kunej spraval aj dobre aj zle podviedol som ju aj s inym dievcatom odpustila mi ale potom podvidla aj ona mna potom sme sa rozysli nehchcela byt uz somnou ale o mesiac ci dva sme boli vonku a sme sa polizali povedala mi ze jej chybam ze ma miluje ale nic neriesi a ma noveho partnera neveim ako tomu rozumiet a ked sme spolu vonku tak je kumne taka ina aj inym hovorila ze chche mna a pritom nic nevem prestat nanu mysliet milujem ju chcem ju spet co mam robit poradte mi stale je medzi nami take puto ..da sa ze by sa vratila kumne ?

M 25

ja by som zas bola rada, keby sa mi bývalý ozval .. ale len tak, ako sa má, ako sa darí .. prečo by sme sa nemali rozprávať? sme dospelí ludia .. a to bola už minulosť..
a ked je teraz šťastný..

zewa

nepis jej. Ja by som nechcela, aby sa mi moj byvaly, s ktorym som rozidena 4 roky napisal. Kazdy ma dovod na rozchod. Cesty sa rozisli, naco ich zlozito teraz k sebe priblizovat.

Agnes999

Sam hovoris, ze kebyze tvoja sucasna priatelka kontaktuje svojho byvaleho tak ti to vadi. Tak to nerob ani ty. Preco mas take nutkanie nikto z nas nevie, nevies to ani ty sam. Myslim, ze sa jej vobec nemas za co ospravedlnovat, za co? Teda neviem, ci si jej predtym nieco nevyviedol, ale ak chces len za to, ze si s nou prerusil kontakt a neodzravil ju na ulici tak skutocne nie je dovod. Bol si prilis zraneny a nie si povinny s nikym byt v kontakte ani nikoho zdravit. Tak ak mas teraz pekny vztah, tak si to do prdele nekaz.

monster

Ze chces vediet cisto, ako sa ma???? KECY!!!! Zamysli sa a iba sam pre seba vo vnutri si to priznaj. Nejde len o to, ako sa ma.. Sam sa chces presvedcit, ci uz k nej nic necitis.. Alebo nemat tento pocit, co mas teraz... Vies, sem mozes napisat bars co - ale sam sebe si povedz pravdu.
Presne ako tu ini pisali – chces sa s nou stretnut a na co??? To, ze chces vediet, ako sa ma, je len zasterka. Budes dufat, ze uz nic necitis? Co od toho cakas? Sam pre seba ospravedlnenie, co sa stalo?
Alebo nieco ine? To vies iba ty sam. Keby si naozaj chcel iba vediet, ako sa ma – tak si nechodis po rady ci mas alebo nemas.
Jednoducho mas nejaku pohnutku - neviem co, mozno vycitky, lutost, mozno ake by to bolo keby... Mozno len chces vediet, ze sa nema lepsie nez ty... A mozno mas pochybnost o terajsom vztahu, aj ked pises, ze mas pekny vztah.. Lebo keby bol ten vztah naozaj krasny a bol by si spokojny + samozrejme nepocitoval nic k byvalej - ci uz vycitky, hnev, lutost alebo ja neviem co proste hociake city - tak mi ver, ze Ti je byvala totalne ukradnuta...
Sam sa zamysli, co nie je v poriadku.
A nepis mi odpoved - sam si v sebe pre seba odpovedaj. Darmo, pravda je taka (a to priznaj sam), ze ty CHCES citat, ze jej mas napisat. A keby Ti aj kazdy odpisal ze NIE - nerob to, aj tak by Ti to vrtalo v hlave, pokial jej nenapises.
takze.. je uplne jedno, co sa tu pise - skor sa zamysli, nie CO mas urobit, ale PRECO mas taku pohnutku. A to, co tu pisete, ze len tak... To je zasterka. Ono totiz NIC NIE JE LEN TAK... :o)
A okrem toho uz ked si pisal tu otazku, tak si na 98% vedel, ze napises. Len proste to chces aj citat. :o)

malan

saguu: si na tom presne ako ja vtedy:) jednoducho to je taky pocit, ze citis iba praobycajny zaujem vediet, ci clovek, s ktorym si sa kedysi delil o vsetko este vobec zije, a ak ano kam sa posunul v zivote, co robi a tak. Ja som sa vtedy s byvalou stretol raz na chvilu a uplne mi to stacilo, uz som vedel ako na tom je, ze uz rozchod prezila, ze sa uz netrapi, vedel som ako sa ma a kam asi smeruje a tym to pre mna skoncilo, odvtedy sa zaujem vediet o nej vyparil. Takze je to uplne normalny pocit, nic zvlastne ani neobycajne. Myslim ze ak si to nejako vybavis s tvojou priatelkou, alebo ak stretnes byvalu nahodne, tak urob co citis. Ale len ak tu nejaka moznost je! Ak by mohli nastat problemy, ak by si musel robit nejake tajne pozachrbtovky, radsej to nechaj, nestoji to za stratu vztahu. Kazdopadne vela stastia.
A nesmiem zabudnut, tak ako to naznacovala Zhrozenaaaa. Je otazne ci vlastne tvoja byvala ma zaujem o nejaky kontakt. Takze radsej to nejako nepresiluj.

Zhrozenaaaa

spolocnu buducnost takym niecim?? to si myslel ako ?? ver tomu ze keby sa to tvoja terajsia dozvedela tak na tu spolocnu buducnost mozes zabudnut.. a kedze ta nechala asi nemala zaujem tak naco sa budes hrabat v tom co bolo ???? zvaz si co je pre teba cennejsie vediet ako sa ma a znova prebudit city a zabit tym vztah terajsi... si myslim ze ti za to nestooji uz len kvoli tomu ze stratis osobu ktorej na tebe zalezi pre osobu ktora ta bude mat v pazi... ale tak drzim palce nech dostanes rozum...a nech sa rozhodnes spravne... ale pre nieco co bolo by som ti neradila zabit to co je..ale to uz je tvoje rozhodnutie.

saguu

Vážne nemám žiadne bočné úmysli. Neporovnávam terajšiu priateľku s bývalou,k bývalej sa určite nechcem vrátiť aj keby to ona chcela. Nič z toho čo píšete.
Keď sa ona so mnou rozišla ma tým veľmi ranila a bol som psychicky na dne. A tak preto som ju nechcel vidieť, presne niečo ako písal malan, len ja som bol ten "ranený". Teraz po dlhom čase, možno som našiel nejakú duševnú pohodu, lebo aj vzťahy s inými ľudmi sa z mojej strany menia k lepšiemu, som si uvedomil, že počas vzťahu s bývalou priateľkou som urobil veľa hlúpostí, o ktorých som možno vedel ale nechcel si ich pripustiť. Nechcem sa jej za nič ospravedlňovať, čo sa stalo počas nášho vzťahu to je už minulosť, len som zvedavý ako sa má, proste ako keď dlho nevidíte svojho dobrého kamaráta, tak tiež vám začne vŕtať v hlave čo je s ním. Aby som sa jej ozval mi skôr bráni hrdosť, po rozchode som mal silné slová (nie vulgarizmi!)a teraz jej budem písať. A samozrejme , že si nechcem pokaziť vzťah s terajšou priteľkou, s ktoru si plánujeme spolučnú budúcnosť takýmto niečim.

malan

saguu: uplne ta chapem, mal som presne take iste pocity pred par rokmi. Niektori si mozno myslia, ze za tym je nejaka chut obnovit vztah s nou alebo ze sby si sa chcel k nej vratit, ale chapem ta ked pises, ze nic k nej necitis, len chces vediet, co je snou. Ja som, ako som uz povedal, mal presne rovnake pocity, s tym rozdielom, ze ja som svoju byvalu nechal. Proste sme k sebe nesedeli, a vztah mi absolutne nevyhovoval. Ju to vsak vtedy strasne zobralo a dost dlho sa z toho spametavala, a tiez so mnou nechcela komunikovat. Tak sme stratili kontakty. Casom som si nasiel terajsiu priatelku a je to napriek vsetkym problemom, o ktorych som tu pisal, vztah o milion percent lepsi a viac ma naplnajuci. Napriek tomu som po case, mozno aj z vycitiek svedomia, ze som byvalej rozchodom ublizil, a aj zo zaujmu (bola to dost depresivna osoba, tak som mal aj obavy ci este zije) pocitil chut vediet, ako sa ma, ci sa uz z toho dostala, ci je okej. Ani za nic by som sa nevratil k nej, a vobec nic som k nej necitil, len a len akusi zodpovednost, ze som s tym clovekom prezil nejaky cas a to cloveka nenecha lahostajnym. Raz sme sa stretli na chvilu (nie na kave samozrejme), parkrat sme pokecali (s vedomim priatelky) a zistil som ze medzicasom ju uz nechal iny, pre ktoreho sa trapila, a ze ja som uz len minulost. Tak sme prebrali vsetko co je nove a..... a stratili sme kontakt znovu. Ale teraz mi to uz vobec nechyba. Takze saguu ak to chces urobit cisto pre urovnanie veci a pre nejaky pokoj v dusi, urob to, ale naozaj len s mierou a len za tymto ucelom. Ak je totiz za tym nieco ine, nieco viac, neurobi to dobre. Musis skutocne vediet co chces...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.