ako ziskat pevnu volu?

Príspevok v téme: ako ziskat pevnu volu?
neviem_ako

Baby ja som už zúfalá, vážne, každý deň pomaly jedno kilo hore, zbláznim sa, mám pocit, že sa stále viac a viac prepchávam a pritom ani nie som hladná, jednoducho to musím zjesť čo mám na očiach, neviem odolať, totálne sa mi roztiahol žalúdok..a keď zjem sladké, hneď potom mám chuť na slané a naopak :( neviem sa zdravo stravovať a ani malé porcie mi nestačia, ako začať? keby som mala nejaký začiatok, štart, ale nič, vždy si poviem aa však raňajky, základ dňa, potom aaa veď obed, treba, to ešte môžem, do večera mi to telo strávi a potom si poviem, že už nič nič a aj tak prídem domov z roboty a zbágrujem všetko, maličkosti chrúmem a potom mi ide do plaču čo som všetko pojedla..ako aj dnes??? idem sa prepadnúť pod zem, kuraci rezen s vianočnym šalatom a celu studentsku pečať, no som normálna??? a takto chcem schudnúť :(( prosím nejak ma nakopnite alebo ma zavrite do väzenia, kde je zakázané do hocičoho dzobnúť :(((

Requiem

nika20, nie si môj dvojník? :) ja cez týždeň pekne škola, fitko, počítanie kJ, pravidelné jedenie, prídem domov z intráku a dovidenia... plná som a págam, págam, kým sa nezvalím na postel, horúčava ma oblieva, žalúdok mi ide rozdrapiť...dva dni takto a potom odznova naporiadok...síce pomaly chudnem, dva dni prejedania mi nerobia príliš veľkú katastrofu, nakoľko chodím cez týždeň do fitka a málo zjem ale potom..ach...ale už sa snažím to obmedzovať, stáva sa mi to čoraz menejčasto.. teda, takto: nájdu sa aj víkendy, kedy pekne vydržím :)

nika20

uplne som na to tak ako aj ty, odkedy som odisla do anglicka tak sa totalne prezieram a to som tu kazdy dne chcela chodit do posilky, ale realita je ina. Pridme z roboty a uz s ami enchce ist cvicit a cez tyzden zjem toho malo a ked pride volno a dva volne dni cez vikend tak katastrofa, zjem vsetko co vidim a hlavne koláče sladkosti a podobne aj ked citim ze uz som totalne plna.

wtf

„Keď ráno vstaneš, poďakuj za ranné svetlo, za svoj život a silu. Poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nenachádzaš dôvod k vďake, hľadaj chybu sám v sebe."

Neľutuj sa, začni sa mať rada, urob pre seba niečo každý deň, usmievaj sa na seba a nielen na seba, zacvič si a zacvič si sama. Kúp si trebárs švihadlo.. Prekonaj sa, budeš mať výborný pocit.. :)) A hlavne - vzdelávaj sa, hľadaj si informácie, surfuj na webe. Keď presne vieš, čo by si chcela, tak si za tým proste choď. Čo ti stojí v ceste?? Horalka? Rezeň? Linecké koláčiky? Pražené arašidy?

elena871

ahoj,chcela by som ti povedat,ze vsetko sa zacina v hlave..citala si knihu od mira veseleho alebo edity sipeky?ak nie tak skus...v tvojom veku som mala 76 kilov a nemala zmysel zivota iba som sa prejedala....bola som zatrpknuta nestastna zena...teraz mam 24 rokov a 62 kilogr. som stastna usmiata a milujem sport a zdrave jedla,,a hlavne samu seba to je zaklad...potrebujes zmenit myslenie a nezit pre jedlo ale mat priatelov a zaluby....prajem ti vela stastia a zaklad je mat sa rada

ABRhpositive

s tým nič nenarobíš to je súčast tvojej výbavy taká si proste.bud sa človek narodí s pevnou volou alebo nie.

damned_chelsea

on asi tak... keby mi každý deň niekto chystal jedlo a povedal že toto zjec a už nič iné tak by som to možno zvládla... ale kedže mám voľnú ruku tak sa neviem udržať alebo prikázať si

neviem_ako

presne!!! ja tak isto!!! čím viac sa pozorujem, tým viac toho zjem a začnem viac na to myslieť...a vlastne potom celý deň myslím len na jedlo...najlepšie je asi nechudnúť, nerozmýšlať nad tým, vtedy by som si možno kilá udržala ale neschudla...potrebovala by som nejakého dozorcu, čo by ma kontroloval :( a najlepšie nejaké čašníka čo by mi servíroval

damned_chelsea

no akože nemyslím že je to nejaké kritické u mňa meriam 169 a vážim 67 ale ide skôr o to že čím viac sa snažím dávať pozor na tú stravu tým viac to kazím :/

neviem_ako

Lussy86 napíš mi na mail tmavoocka@azet.sk to je môj tajný mail, potom ti napíšem pravý, len nechcem tu verejne