kasel

Príspevok v téme: kasel
milCaa

dobrý den.. mam taky problem, často mi vyschyna v ustach a krku , mavam potom pocit ze sa zadusim ked si neodkaslem , uz aj okolie si vsimlo ze casto pokasliavam ci niesom chora , ale stale mavam taky pocit ze mi zviera hrdlo a sucho v ustach je to neprijemne mozno mam problemi so stitnou zlazou.. alebo to moze byt alergia ktoru mam ale to neviem z coho by mala byt kedze niesom v takom prostredi. proste akoby som mala zuzeny hrtan. vedeli by ste mi poradit nieco na uvolnenie? mozno staci niaky caj .. ale to ze produkujem malo slin to tiez neviem co stym.. Ďakujem

Zuzuš

milCaa, je to tak, ked chces vediet dovod, zajdi za lekarom, spravia sa vysetrenia, nejaky vyter, odber krvi a budes mudrejsia, takto ti mozem poradit akurat tak pastilky na cmulanie alebo nejaky sirup, napriklad skus hedelix, ak chces nieco na prirodnej baze.

jjjjjjjjjj

moze to byt v tom, ze mas malo slin, bud uzivas nejake tabletky ktore ako vedlajsi ucinok sposobuju sucho v ustach, alebo moze byt problem v slinnych zlazach, to by chcelo lekara... a ten zuzeny hrtan moze byt aj stitna zlaza, ale moze to byt len pocit zuzeneho hrdla kvoli tomu suchu, ked je malo slin tak sa aj zle prehlta, potrava ide tazko dole krkom