lieciva plomba

Helus

mini 250 neboj o tu vlozku bude pomaly vrtackou odvrtavat nevypadne ti kus na jazyk,potom si vyplachnes a osetri ti zub,vycisti a zablombuje.

nutelka_

NIC TO NENI!!!! EXISTUJU AJ OVELA HORSIE VECI ALE TERAZ SA SUSTREDME LEN NA TO KLADNE -- VIANOCE A CELY DECEMBER!!! a čo mi povie zubar ak zisti ze to tam mam uz pol roka?? ale myslim, ze on sam to povedal... a v juni om mala ist len nakontrolio cico...

mini250mimi

ahojjte!!! takze ako vypadne ta plomba to ju budem citit na jazyku alebo ju chyti zubar?????????????????????? aj ja idem na taky zakrok

Helus

mila nutelkamne dnes takto vymienal vlozku za blombu,a druhy zub blomboval,a bez in jekcie,na co,ved to vobec neboli.Podla mna injekcia je zbytocna,navrta vlozku,vycisti to tam v zube,osetri a zablombuje.Neboj sa pokial neboli je super,ale ked zacne zub boliet tak bude horsie,ver mi mam to odskusane.

fidorka 2

nutelka, tú bielu vložku ti vyberie tak, že ti máličko navŕta zúbok a ona vypadne a potom ti dá do zuba riadnu plombu, a hotovo, toho sa vôbec nemusíš báť

nutelka_

ahojte. a mozte mi povedat ze ako to prebieha?? viem ze s injekciou nic neboli, ale ze ako mi ju vyberie?? uz to nieko zazil?? a potom hned normalnu plombu??

Eva531

Ak sa jedna o taku vyraznu, do oci bijucu vypln cistobielej farby, ktora smrdi podobne ako zazvor zmiesany so skoricou a so smradom nachadzajucim sa v zubnej ambulancii a mas pocit, ze ti z tej vlozky smrdia cele usta, tak potom sa jedna o liecivu vlozku a tu treba po mesiaci vymenit za riadnu plombu. Vlozka je krehka a ma tendenciu vypadnut, alebo sa pri hryzeni niecoho tvrdeho lahko poskodi. Ak mas presne takuto vlozku, navstiv zubara po mesiaci od vyplnenia zuba touto vlozkou a ziadaj riadnu plombu, trvaj na svojom! Ak ti tvoj zubar plombu nebude chciet dat, navstiv ineho zubara (hoci aj v Madarsku...), hlavne, nech je normalny a nie taky, ktory tvrdi, ze takato vlozka ma zostat v zube pol roka. Vela stastia, budes ho potrebovat! :)