Som úboha

Príspevok v téme: Som úboha
betka20

Stale rozmyslam co si kupim a co si obleciem ked schudnem.Aku budem mat peknu postavu...Ale problem je v tom ze ja to nedokazem.Preco???? pretoze som najubohejsi clovek na tomto svete.Nedokazam vydrzat ani tyzden.Stanovila som si realne ciele za mesiac 4 kila mozno viac.Jedlo som si rozlozila aby som nebola hladna.No ani to nedokzem.Co mam robit?pomozte mi.

kuki

Betka20,
ak nechces len nad sebou len fnukat... a mas IQ vacsie ako hupaci konic(co urcite mas) :)
tak si precitaj pozorne cely clanok
(vsetkych 8 casti) a zistis, ze uz tych tvojich "realnyc" 4kg neni realnych... + sa dozvies ako to vlastne funguje.
www.zdravie.sk

Drzim palce. :) Nic ine nepomaha.

monika1.a

vies co pomoze?netreba si nadelit jedlo,ale naplanovat kazdy den na 100%...a tak nebudes mysliet na jedlo..ked nemas co robit chod von,chod do mesta..chod behat,na korcule...pomoze to uvidis...a vobec nie si uboha..len nevies ovladat svoju volu..ale to sa da naucit..tak okamzite bez von

gashty

Chces pocut rady?Fajn.Dostavas ich.Ale preco sa podla nich nespravas???!Pri prvom neuspechu sa vzdavas.Nie si uboha.Jedine co ti chyba je pevna vola.Ked po prvom dni nevidis vysledky,vzdas to.Ale takto neschudnes...Precitaj si vsetky prispevky aj v inych temach.Kazdy ti radi to iste...Pochop ze inak to nejde.Musis cvicit,obmedzit stravu a mat dostatocny pitny rezim.Inak sa ti to nepodari.Nikdo ti nepovie recept ako mat pevnu volu ani nic podobne...Je to na tebe.Mrzi ma,ze som vcera nemala cas,lebo si asi mala krizu,ale...vies ze mi vzdy mozes napisat na icq ked sa budes chciet porozpravat.Ozvi sa a drzim ti palce.A netrap sa uz.Nieco s tou tvojou volou urobime :)

majulík

no už som tu.Keď si pečivo nevieš odpustiť,tak si daj radšej tmavé.Ja milujem celezr.kaiserky.A keďže som zaťažená na sladké dám si na to dia džem-slabúčko.Vieš,ty si odopieraš"to zkázané"a ptotm si to telo vypýta.Keď mám chuť na sladkosť-čo mám často-dám si radšej sušené slivky alebo figy.A veľa cvič.aj doma.Teraz je teplúčko,vybehni na bike.Ja mám doma Orbitrec.Na ňom som každý deň 45min.A funguje to!!!Takže od samostatnej diety nečakaj úspechy.

tu citaj

aby vam zdrave sebavedomie pomohlo vo vasej snahe zlepsit si vahu a byt stastnymi:
Zdravá sebaláska
Možno vám veta v nadpise: „Myslím si, že som pekná!“ znie ako narcististické vyjadrenie sebavedomej ženy. Vôbec však nejde o chorobnú zamilovanosť do seba, práve naopak. Máme na mysli zdravú sebalásku! Tá spočíva v tom, aby sme sa akceptovali také aké sme. So všetkými chybičkami krásy, s ktorými sme sa narodili. Žiadna z nás nie je dokonalá! A ak vám tak aj niektorá z „dokonalých“ krások pripadá, jej vzhľad nemusí pôsobiť na každého rovnako. Lebo to, čo sa jednému zdá byť príťažlivé, nemusia obdivovať všetci!

Zabudnite na mýtus krásy
Mnohým ženám chýba pozitívny prístup k svojmu telu. Na svedomí to má vo veľkej miere „mýtus krásy“, ktorý nachádzame na stránkach populárnych časopisov. Vychudnuté ženy s veľkosťou XXS sa na nás usmievajú zo všetkých bilboardov a magazínov a vzbudzujú v nás mylnú predstavu o tom, ako by sme mali vyzerať. Preto niektoré z nás chytá panika pri pohľade na zaoblené krivky, nedokonalú pleť, plnšie stehná atď.

Zabudnite na mýtus krásy. Krása je relatívny pojem. Aj žena s konfekčnou veľkosťou „42“ sa môže cítiť dobre „vo svojej koži“ a zdať sa okoliu krásna. Charizma, ktorú vyžarujeme, nemá nič spoločné s výzorom! V živote predsa nepovieme „ten človek je dobrý, lebo je pekný“, ale „to je krásny človek, pretože je dobrý“.

Stavte na vaše prednosti
Prečo sa neustále zaoberať nedostatkami? Skúste sa zamyslieť nad vašimi prednosťami a stavte na ne! Máte očarujúce oči, krásne kučeravé vlasy, plné pery, úzky pás? Zdôrazňujte práve tieto časti tela. Nájdite na sebe veci, ktoré sa vám páčia a ktorých by ste sa nevzdali a prestaňte sa zbytočne trápiť kvôli širokým bokom či silnejším stehnám! Sú súčasťou vášho Ja! Majte svoje telo viac rady, aj keď nemá dokonalú podobu. Keď budete zdravo milovať samú seba, život bude o kúsok krajší.

Pekný obal nie je všetko
Nezáleží na tom, ako vyzeráme zvonka, ale akí sme vo vnútri. Je to ako s čokoládou. Pri výbere nás spočiatku zaujme obal. Ale na to, aby sme povedali, že táto čokoláda chutí výborne, ju musíme najskôr otestovať. Nazrieť dovnútra a zahryznúť sa. Pretože to, čo je na povrchu, je len škrupina, ktorá nám nepovie nič o kvalite. A podobne je to aj s naším zovňajškom. Výzorom môžeme síce na prvý pohľad zaujať, ale celkový dojem prichádza až s otvorením dvier do nášho vnútra! A to je dôležitejšie ako ten pekný obal!

druha betka

cau,ja som taka ista,ale misime si to zarazit.Dodrzujes pitny rezim?treby velka,vela pit-najlepsia je cista voda (nie bublinky!!!!!!!!!!!).A kup si zihlavovy caj a cistiaci caj-trochu ich prestriedavaj a ono sa to spusti. Neboj,aj ja stale lamentujem,ale urcite nie som uboha a ty tiez nie

mira

betka20, a pohyb,telesna aktivita je nejaka?plavanie,korcule,cyklistika,beh,tury...airo bic..na to si tiez zozen partacku a bude sa ti chudnut lepsie,ked k stravovaciemu rezimu pridas aj pohyb.nemenej podstatna vec je pozitivny postoj,viera,ze schudnes.ak sa budes neznasat,mysliet na to,aka si "tucna",tak ti to bude branit schudnut.takze zdrava sebahodnota.

tralala

skús sa čo najviac napchávať zeleninou a ovocím, až tak že nebudeš hladná, plus začni piť veľa vody. Miesto masa a sladkostí začni jesť cestoviny a mliečne výrobky a nejedz od 20 hodiny večer. Ak potrebuješ vkuse niečo chrúmať tak si kúp slnečnicové semiačka alebo hocičo dietne aby ti to zahnalo chuť do jedla. Prvé dni budú ťažké kým si zvykneš, ale postupom času sa to stane súčasťou tvojho života a keď budeš vidie´t zmenu v zrkadle tak to vydržíš. Mne to pomohlo a behom minulého leta som schudla 7 kilov, teraz mi to zostalo a podporujem takúto stravu. Vrele ti ju odporúčam a aj každej inej babenke.