Som úboha

Príspevok v téme: Som úboha
betka20

Stale rozmyslam co si kupim a co si obleciem ked schudnem.Aku budem mat peknu postavu...Ale problem je v tom ze ja to nedokazem.Preco???? pretoze som najubohejsi clovek na tomto svete.Nedokazam vydrzat ani tyzden.Stanovila som si realne ciele za mesiac 4 kila mozno viac.Jedlo som si rozlozila aby som nebola hladna.No ani to nedokzem.Co mam robit?pomozte mi.

betka20

no moj sposob chudnutia????ked sa drzim je to super male porcie zdrave, a aj mne je lepsie.no ked to prezeniem tak je to pecivo s nim to vzdy pokazim

majulík

No tak niekde musí byť chyba.Možno je to tým jedením po5-tej.Myslíš že je to správne?Napíš tvoj systém chudnutia.Musím ísť spraviť obedík,poobede som tu!OK?

betka20

majulik.No keby to tak bola ja chudnem uz z dvoma kockami a som stale tam kde som bola.Jedine v com sa drzim ze nejem po 5 a je to uz tyzden a nevidim ziaden rozdiel ani mm

majulík

No to nemáš až tak stašné.Ty sama vieš ako sa cítiš,ale ja som o 4cm nižšia a skoro rovnaká váha.Vieš čo ja si myslím že potrebuješ nejakú"partáčku" na chudnutie.Pozri ja som na 90-dnovej diéte už 3 deň,a som rada,že pre seba niečo robím a ešte aj schudnem,no nezaplatenie.Pridaj sa ku mne,však nemám taký nadskok,a uvidíš že to pojde.A keď sa budeme podporovať,tak schudneš viac ako 4 kilá.Do leta bude z teba kočka.Čo ty nato???Hmm

betka20

mam 169 a 65kg.Moj postoj k sebe je hrozny.Ved ale keby mal niekto taku postavu ako ja a aj moje zmyslanie a volu do chudnutia.radsej by sa zatvoril do nejakej izby.no ja som tiez taka ista na disco nechcem chodit a naco ukazovat svoje sunky aby tam este niekto od hrozy odpadol?radsej nie.Mam strie celulitidu proste hroza fuuuuuuuuuj

007

Ale Betka!Keď budeš mať takýto postoj k tomu tak naozaj neschudneš!Mám taký pocit,že ti chýba zdravé sebavedomie.O koľko kilogramov sa jedná?Hm