Chcem sa zmeniť

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť
geco

mam jeden problem....pred dvoma rokmi som bol sikanovany,kazdy ma bil,hadzali mi vecami do kosa a tak....
neviem ci to je preto,ale strasne som sa povahovo zmenil...zacal som tvrdo posilovat,cvicit box,proste som na sebe tvrdo makal den co den....zacinam byt agresivny ale neviem to ovplyvnit....kazdeho bijem teraz ja pre kazdu blbost a postupne tym stracam kamaratov pretoze sa ma boja a nechcu mat so mnou radsej nic.....teraz by som uz nemal problem nikoho prebodnut nozom alebo dobit k smrti,proste som neprekonatelne agresivny ku kazdemu,kazde druhe slovo co poviem je nadavka,ucitelom odvravam,jednej ucitelke som pretoze mi dala trojku prepichol na aute vsetky gumy,dalsej som dal do zamku na jej dverach sekundove lepidlo.....proste teraz uz neznesiem nic ani krivy pohlad,ani pol kriveho slovicka,proste nic....je to nejaka psychicka porucha?da sa to liecit?cim to moze byt?

monika1111111111

vies co?ja by som ti odporucila ist za psychologom...ako neber to ako vysmech al.nieco take..ja to myslim vazne..a on ti s tym urcite pomoze...som si ista..naucis sa ovladat

milli

Ahoj, geco, tiež som rád, že sa túžiš zmeniť. Je to dobrý predpoklad k úspechu. Ja osobne som presvedčený, že si sa otvoril ja hnev a pomstu a tieto sily dostali určitú vládu nad tvojim konaním. Ak by si bol veriaci, vedel by som ti poradiť, ako z toho von. Tak vidíš, koľko si dostal rôznych odpovedí. Teraz si už len správne vybrať...

71gloria

geco, ešte ma napadlo, že by si si mohol kúpiť taký kameň-ruženín, keď si ho položíš k počítaču, jednak pohltí elektromagnetické žiarenie a pomože ti aj zvládať agresiu

71gloria

ahoj geco, si na dobrej ceste, lebo si svoj problém uvedomuješ a sám to chceš zmeniť, riešiť. Fandím Ti a držím palce. Áno, knihy od L.Hayovej boli aj mojim začiatkom. A ešte Ti odporúčam aj www.jewel.sk

grétuška

hlavne ty sa musíš chcieť zmeniť. byť iný. takto ostaneš sám! podľa mňa najlepší liek na toto je láska:) znie to blbo, ale ak by si si našiel dáku babu, venoval by si sa jej a aj ona by ťa usmernila, pomohla by ti... musíš sa snažiť, lebo neubližuješ len iným, najviac sebe. hlavne neurob nejakú hlúposť neznič si život, to by ma mrzelo, dosť.... a ak by nič nepomohlo budeš musieť ísť ku psychológovi a budeš si musieť NECHAŤ poradiť. nikto ti nechce zle.....

tralala

a ešte jedna vec na ktorú som zabudla - mala som podobného spolužiaka ako si ty, tiež si ho každý doberal a teraz je z neho povaľač, proste troska.. a takto chceš dopadnúť? Musíš odpustiť všetkým ktorí ťa ponižovali, to je jediné východisko k tomu ako nájsť cestu spať.

tralala

takto si veru žiadnych kamarátov a ani babenku nenájdeš. Skús si prečíta´t knihu od Louise Hay - Miluj svuj život alebo zájdi k psychológovi, možno ti to pomože. Nie je to hanba, veľa z nás má v dospelosti so svojou povahou práve preto čo zažívali v detsve ok rodičov, okolia a pod. A to že sa chceš zmeniť je prvým krokom k tomu že sa steba stane nový človek. Tak veľa šťastia!