Chcem sa zmeniť

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť
geco

mam jeden problem....pred dvoma rokmi som bol sikanovany,kazdy ma bil,hadzali mi vecami do kosa a tak....
neviem ci to je preto,ale strasne som sa povahovo zmenil...zacal som tvrdo posilovat,cvicit box,proste som na sebe tvrdo makal den co den....zacinam byt agresivny ale neviem to ovplyvnit....kazdeho bijem teraz ja pre kazdu blbost a postupne tym stracam kamaratov pretoze sa ma boja a nechcu mat so mnou radsej nic.....teraz by som uz nemal problem nikoho prebodnut nozom alebo dobit k smrti,proste som neprekonatelne agresivny ku kazdemu,kazde druhe slovo co poviem je nadavka,ucitelom odvravam,jednej ucitelke som pretoze mi dala trojku prepichol na aute vsetky gumy,dalsej som dal do zamku na jej dverach sekundove lepidlo.....proste teraz uz neznesiem nic ani krivy pohlad,ani pol kriveho slovicka,proste nic....je to nejaka psychicka porucha?da sa to liecit?cim to moze byt?

geco

ach....je tu nejaka horucejsia atmosfera ako tak citam :-).....
kazdy z vas ma istym sposobom pravdu,ale praktizacia je tazka.....neviete ci nedostat v lekarni nejake antidepresiva alebo tabletky na tlmenie nervov? koniec koncov,ja uz nicomu okrem tabletiek neverim....

milli

Katty, je mi ľúto, ale neuhádla si. Naozaj. Už som o mojej vyriešenej samote písal a nebudem to opakovať. Práve sa chystám spať a dúfam, že aj ty. Prajem dobrú noc...

panika

som dnes trochu rozlietane,preto nereagujem načas.vieš,ja ked urobim chybu,viem si ju priznat a viem sa ospravedlnit.KVOLI MNE SI VELA LUDI MOHLO MYSLIET (VED AJ JA SOM SI TO MYSLELA), ZE SI MIMO A KLAMES.PRETO TO SORRY.Ja si viem uznat svoje chyby

katty19

No Milli, máš bohovské problémy, nechcela by som ich ešte raz prežiť. Dokonale poznám tvoju samotu. Darmo sa brániš, trháš sa, si sám a preto si tu. A ak si toto priznáš, tak som ochotná tu dnes celú noc pri tebe presedieť. Ale si zapamataj, len preto, že cítim tvoju samotu. Aj do rána.