Chcem sa zmeniť

Príspevok v téme: Chcem sa zmeniť
geco

mam jeden problem....pred dvoma rokmi som bol sikanovany,kazdy ma bil,hadzali mi vecami do kosa a tak....
neviem ci to je preto,ale strasne som sa povahovo zmenil...zacal som tvrdo posilovat,cvicit box,proste som na sebe tvrdo makal den co den....zacinam byt agresivny ale neviem to ovplyvnit....kazdeho bijem teraz ja pre kazdu blbost a postupne tym stracam kamaratov pretoze sa ma boja a nechcu mat so mnou radsej nic.....teraz by som uz nemal problem nikoho prebodnut nozom alebo dobit k smrti,proste som neprekonatelne agresivny ku kazdemu,kazde druhe slovo co poviem je nadavka,ucitelom odvravam,jednej ucitelke som pretoze mi dala trojku prepichol na aute vsetky gumy,dalsej som dal do zamku na jej dverach sekundove lepidlo.....proste teraz uz neznesiem nic ani krivy pohlad,ani pol kriveho slovicka,proste nic....je to nejaka psychicka porucha?da sa to liecit?cim to moze byt?

katty19

No Milli a tu sa už zamýšľam, lebo keď teba len takto slovom a na diaľku cez internet, potom čo keby ručne a so všetkou nenávisťou? Nechajme tak, netreba hneď všetko vyriešiť, doležité je udržať kontakt a vytvoriť gecovi priestor pre rozhovor. Som bola dnes na spovedi, tak sa pokúsim tuto Millimu niečo; som si zobrala na paškál najma svoju pýchu, tak som zrejme dobre vybavená pre tento rozhovor.

brunuska

vies milli su ludia-vlastne to nie su ludia-ani zvery nie-to by som urazila tie ubohe zvieratka-su proste ....... co si nic ine nezasluzia!!! a keby som vtedy ucinila sadisfakciu za to co sa mi stalo-nemuselo sa to stat niekomu dalsiemu!!! milli ty budes stat ked do teba budu vsetci hadzat kamenmi-budes stat a budes im za to dakovat??? sorry ja nie! ani Milosko nie...

milli

Verim, Milos, ze si tiez chcel gecovi uprimne pomoct. Predsa si vsak myslim, ze cloveku sa lepsie dycha, ked nemusi neustale mysliet na satisfakciu za svoje krivdy.

milli

Prepac, Milos, ta moja posledna veta bola tak trosku provokativna. Mrzi ma to, pretoze, ked sa tu pise o takych problemoch, namali by tu figurovat vety, ktore podkopavaju umysel serioznej pomoci.