Lutujete niektorá z Vás silikóny??!

ami ami

mam silikony 11 rokov som veeelmi spokojna mala som super chirurga.
Bola som na kontrole a povedal ze s mini aj zomriem nie je pravda ze sa musie vyberat po 12 tich rokoch.Je to individualne ale naozaj zalezi na to aby bol dobry odbornik kto to robi.

angi876

Mam ich v sebe uz 7 rokov a mozme tvrdit ze lutujem...ma to viac dovodov,prvy je ze sa citim umela,proste viem ze je silikon vo mne a citim ho..nie velmi ale stava sa.
Dalej s nimi nevydrzite dokonca zivota...proste raz pride cas ze ich budete musiet vymenit,nech maju zaruku aj celozivotnu a to vam nikto nepreplati
Viete o tom ze ludia z doktorskych rodin operacie podobneho charakteru nepodtupuju??Preco asi?Lebo vedia viac...
O par mesiacov idem na vybratie a neskutocne sa tesim...asi aj viac ako ked som si prvykrat vo svojom zivote obliekla tricko s vystrihom a skutocne v nom aj nieco bolo...ale za taky smiesny pocit to nestoji.Aspon pre mna.
Good luck v rozhodovani

vebe

Tato tema a diskusia nikdy neskonci, kto je za a je rozhodnuty dat si silikony, chce pocut len to dobre a da si ich. Odporcovia hladaju argumenty, ale zastancov zvycajne nepresvedcia. K tomu sa da dodat len tolko, rozum, rozum a este raz rozum a poriadne to zvazit, patrat po skusenostiach po mnohych rokoch, po reoperaciach, a mozno viac ucty k svojmu telu a pokory pred tym ako dokonale je skonstruovane a ako dokonale funguje

bibi123

aj ked to nesuvisi so silikonmi, neda mi nenapisat o jednej rodinnej tragedii. jedna rodinna prislusnicka bola na zmensovani poprsia, robili jej to cez bradavku. lekara upozornila, ze ma sklon k vytvaraniu keloidnych jaziev, ale doktor ju kludne operoval. Samozrejme, ze to dopadlo tak, ze dotycna skoncila s centimeter hrubymi jazvami okolo celych bradaviek. Ono to mohlo byt uz aj takych 10 rokov dozadu, ale stale to mam ako memento a dobrovolne by som pod noz nikdy nesla. Sama mam z ockovania na chrbate malu jazvu a z nej som mala dlhe roky v puberte traumu, preto by som sa bala moznych dosledkov rezu na tak citlivom tkanive, akou prsia su.
Dievcata, ak prsia naozaj chcete, pockajte si 2-3 roky, ci Vas to neprejde, lebo operacia nemusi vzdy dopadnut dobre... co sa tyka skusenosti, tak andy Timkova ich vraj dala von zivot.lesk.cas.sk a jedna kamaratka, co bolo tak pred 5 rokmi, tak isla nedavno na reopku, lebo jedno prso zmenilo tvar, ale nechcela som vyzvedat podrobnosti.

VaMo

deniskaBA
Za mna samu - ak si rozhodnuta a mas tych cca. 2000€ chod do toho. Kym budes mat deti, uzijes si ich prave vo veku, ked si ich fakt uzijes :-)

werasofia

jajka ja neviem preco, mozno nezavidia, ale asi si riesia svoj komplex oni, ked ohovaraju a riesia inych neviem ..proste jasné ze kazda si z nas nieco povie jedna na druhu, asi je to prirodzené, len niektoré to robia viac a niektoré menej..ja osobne sa lepsie cítim v kruhu svojich kamaratov, lebo chlapi tak neriesia veci ako zeny. a stacia mi dve uprimné priatelky. to stací lebo nemam casto naladu na tie slepacie reci niektorých zien..a to nie je osobné a ani urazka na niekoho konkretneho...a netyka sa to len silikonov...ale uz sme od temy..

werasofia

Joo Ke prave som to chcela napísat, ze som sa pýtala, kto lutuje silikony alebo kto je s nimi spokojny a nie,kto ich nepotrebuje...

werasofia

laurina to je tiez pravda, mne ale zase hovoria skor chlapi, ze si to nemam dat,hlavne, vsetci kamarati, ale tak to je jedno,ked sa im to nepaci nech to neriesia,..a hej to je pravda, ohovaraju najma zeny, ktoré zavidia....vo vacsine pripadov je to tak..

werasofia

ahoj Bianca1236.Dakujem za tvoj nazor, ano to je pravda, ludia si vzdy najdu nieco co nemaju radi, alebo aby nieco riesili..takze je pravda,ze mi to moze byt ukradnuté.jedine co ma zaujíma su ludia, ktorých mam rada a taktiez maju radi oni mna, aj ked ani moja rodina s tym nie je stotoznena..ale zase je to moje rozhodnutie a keby som mala riesit kazdého, co mu nieco na mne vadí, alebo ich reci okolo, tak by som skoncila asi na psychiatrii v kazaike:D