Mihálnice 3D - skúsenosti

GabiS.

Este jedna vec:
Po aplikacii oci NESMU stipat ani byt opuchnute ani jeden den ani hodinku! Ani ked to po par dnoch prejde. Tam uz nieco ocku vadi. Preto si vzdy dajte na skusku nalepit umelu mihalnicu.

GabiS.

Ahojte, lepim mihalnicky uz zopar rokov. Tak vam chcem trosku poradit.
Ocka opuchnu ak ste alergicke na akrylaty - co vacsina lepidiel obsahuje.
Ak ste si neni iste ako budu prvy krat reagovat, vzdy si dajte radsej na skusku nalepit 1-2 riasy a pockat 24h, ak sa nic neudeje, mozete si dat riasy veselo nalepit.

Pre viac otazok ma kludne kontaktujte gabriela.sarkanyova@gmail.com

Anica

Dobrý chcela by som sa opytat mam alergiu na peroxid vodika vždy mam bolesti opuchnem zahnisa my hlava mozem ist na umele riasy neuskodi my to dakujem nie je tam nejaka zlozka mam strach

Supetko133

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či sa trsy na mihalnice môžu používať aj na lepenie obočia? :-) lebo v štúdiu za to pýtajú 40€ akože za zahustenie obočia takto prirodzene len neviem či na to používajú tie normálne trsy na mihalnice či sú nejaké špeciálne? :-) Lebo by som si to rada urobila doma ak by to fungovalo teda aj s tými na mihalnice :-D Ďakujem :-)

zuzi74

Nelinks, konecne jeden normalny, uprimny prispevok co sa tyka umelych mihalnic. O to viac je to uctyhodne, ked to napise skusena kozmeticka a vizazistka.
Kazda zena tu napise len tolko, ake su tie mihalnice krasne a je to super ked rano vstane a vyzera nadherne a podobne blaboly, ale ake mozu byt nasledky ani jedna. Okrem toho, ze pri tychto umelych vylepseniach sa pouzivaju rozne chemicke lepidla, ktore sa vstrebavaju do tela si asi ziadna z nich asi neuvedomi.
Rovnako s tymi nechtami mas absolutnu pravdu. Ja som si ich dala urobit len raz v zivote pred par rokmi aj to nerozumiem doteraz co ma k tomu viedlo. No...asi som sa musela s konom zrazit. Bola to jedina aplikacia a na dorabku som uz nesla ani raz. Moje vlastne nechty sa spamatavali presne pol roka. Boli akoby z papiera a hanbila som sa za ne ako pes.
Tazke damy, treba sa vylepsovat, aby ste potom mohli na cas zase banovat, ze ste sa dali nahovorit na take hluposti.

Nelinks

Som kozmetička a vizážistka, a bola som medzi prvými ktoré boli zaškolené na aplikovanie predlžovania mihálnic. Samozrejme vždy aj s preškolením pri nových druhov 3 d 4 d, takže možem napísať svoj názor, ktorý som postupne získavala priamo piri ich aplikácii, či ich odstraňovaní. Je to asi také ako keď si idete dať spraviť umelé nechty, nechtárka Vám bude tvrdiť , že Vaše nechty ostanú v dobrej kondícii, no keď sa rozhodneme nechať si potom svoje nechty, liečite si ich aj celý rok, nakoľko je mnohokrát poškodená aj nechtového platnička, Alebo po odstránení napájaných vlasov, Váś vlas ostane nepekný, mnohokrát dámy musia svoju pýchu skrátiť . Tak je to aj s umelými mihálnicami. Ak ich budete používať dlhšie, vlastné mihálnice ostanú oslabené, nevzhľadné. Ich regenerácia bude určite trvať dlhší čas. A po aplikácii musíte počítať aj s viacerými obmedzeniami, ako spať na boku, lebo si mihalnice polámete a budete musieť riešiť či si dať zhotoviť nově, alebo ísť si ich dať odstrániť, Dosť obmedzujúce je, že nebudeťe mocť používať kozmetické krémy, nakoľko nič mastné mihálnice nemajú rady, dochádza ich odlupovaniu - viete si predstaviť ako opatrne sa budete musieť na dovolenke natierať UV krémami , aby ste si mihálnice nepoškodili a nevyzerali ako opelichané kurča. Preto by som dǎmam povedať, źe niekedy menej je viac, lebo namiesto spokojnosti zo svojho výzoru sa mihálnice stáť Vašou nočnou morou.

Mya cosmetis

Ahojte,no ako čítam vašu diskusiu až sa mi niekedy rozum zastáva,ja robím 3d riasy ešte som nemala nikdy s nimy zlú skúsenosť:
-3D riasy sa lepia 1mm od kože na vlastnú mihalnicu...
-existujú lepidlá pre citlivé oči ( mám zákazničku,ktorá nemôže používať obyčajnú riasenku,pretože ju štípu po nej oči,svrbia a tým pádom sa špirala rozmazáva,odkedy jej robím 3D je nad mieru spokojná,ešte mi aj odmieta pauzu medzi lepením)
-3D sa lepia na každú jednu mihalnicu,okrem maličkých,takže majú hustotu taku ako vaše,no existuju aj zahusťovacie 3d alebo ešte 4D-8D
-vaše mihalnice sa môžu poškodiť iba v prípade dlhodobého lepenia,kôli tomu sa robia pauzi,alebo ešte ak kozmetička Vám nalepí prehnane dlhé,alebo hrubé riasy,ktoré budu zaťažovať tie vaše,no pri odbrnom,fakt odbornom lepení sa to nestane
-pár hodín po lepení nesmiete ich namočiť,treba sa vyhnúť pare,a celý čas musíťe používať bezolejové odličovače,špirálu iba ak vhodnú na 3D (napr. ART OF VOLUME-LAMBRE 6,90e)
-treba ich prečesávať kefkou na riasy (počula som už aj taku somarinu,že jednej kočke kozmetička zakázala česať,no asi viete prečo...zle nalepené)
-robím to rok a pol a väčšinou to lepím 2 hodiny,rýchlejšie sa ani nedá,iba keby som to chcela odfláknuť...no reklamu by si kozmetička nemala kaziť,však?
Ak by ste mali otázky kľudne mi píšte:
fb: Mya cosmetics
email: kocanovamichaela@gmail.com

mihalnice

čaute baby, ja mám 3D mihalnice už niekoľko mesiacov a som spokojná, hlavne mi to ušetrí čas (nie je vôbec potrebná špirála), keď som si ich dala 1x tiež som si ich chcela dať na druhý deň dole lebo štípu, slzia....je to bežná reakcia, kt. sa bojí samozrejme každá ale vôbec netreba, dávam tomu tak 5 dní a už si zvyknete :-) odporúčam po nanesení tak cca 48 hodín nevystavovať priamej vode teda sprchovať oči alebo ponárať sa do vody, predídete štípaniu kým lepidlo poriadne zaschne a dlhšie Vám vydržia :-)