Mihálnice 3D - skúsenosti

spiena

pozdravujem, milé dámy. moja skusenost je zlá. dala som si 3d mihalnice, na druhý den mi riadne opuchli oči, svrbeli, vytekal z nich mok, boleli, takze som dala riasy dole odborne v salone, kde mi ich aplikovali. kozmetička povedala, ze taký prípad ešte nemala....tak neviem, či je to pravda a ja som rarita. aj ked mam 3d riasy dole, okolie očí mam červené, napuchnuté, bolavé, citlivé. hlavne mám okolie očí opuchnuté a naliate a vysušené. je to hrozné. dávala som si framykoinovu mast, značkové luxusné očné krémy, aj kortikoidnú mast. nič nepomáha, neustupuje to. som nestastná, preto sa dámy pýtam, či niektorá z vás mala podobnú skúsenosť a vie poradiť čo s tým. čo pomôže? bola som aj v lekárni a známa magistra mi povedala, ze ak som uz vyskusala kortikoidy a nezabrali, tak uz vyssí level liečby nie je.

Tana 89

Ahojte no ja som mala teraz prve tri tyzdne 3D mihalnice davala som si ich koli dovolenke,musim povedat ze som si u nas v meste /Levice/ nasla dobru kozmeticku čo to robi a prave dnes po troch tyzdnoch aj par dnoch idem na prvu dorabku, mihalnice vydrzali vela ( boli zlepene od vody ked som bola v mori a zmietla ma vlna :D) a podotykam ze mam citlive oči lebo nosim aj kontaktne sosovky ale nemam najmensi problem neopuchaju mi oči ani tesne po aplikacii mihalnic ani palenie ani nič..Takze jedina naj rada ze si najdite babu ktora to robi fakt kvalitne a nie podomacky nejako..ja som spokojna a urcite sa uz nevzdam tohoto lebo mi to setri aj vela času čo sa tyka ze spiralu davat nemusim atd :)

yanette

Mihalnice som mala niekedy v apríli, vydržali mi na moje počudovanie 4 týždne v perfektnom stave. Po nalepení som mala trochu opuchnuté viečka, ale to je vraj časté a na druhý deň to bolo v pohode. Na 5 týždeň som si ich skúšala odstrániť sama a už som mala poriadne rozdiely v svojich a povypadávaných. Keďže som vôbec nemala čas ísť za kozmetičkou, skúšala som to svojpomocne. Chcem odkázať babám čo by sa chceli vybrať touto cestou na \"svojpomocné odstraňovanie\" mihalníc, nech vyhľadajú salón, kde im to robili. Zdalo sa mi, že po tejto dobe ich už potrebujem dať dole, lebo mi dráždili očné okolie a všelijako skrúcali. Výsledkom boli asi 4 mm zostatky mihalníc a keď som sa videla v zrkadle, tak mi bolo na zaplakanie. Našťastie som začala používať ricínový olej a ním potierala mihalnice. Perfektné a hlavne lacné riešenie, teraz mám mihalnice dlhšie ako pred lepením, ale aj tak by som si dala 3D na dovolenku

viki270s

caute, mate skusenosti s 3D mihalnicami v lete na dovolenke? myslim tym, ze ci po kontakte s vodou opadaju? totiz uvazujem, ze by som si ich dala spravit na dovcu, aby som si nemusela licit svoje mihalnice. Diky za odpovede

miau4

podľa nej mám až veľmi husté svoje.,,aj keď mi to tak vôbec nepríde, ale namiesto 2,5hod ako robievala obvykle babam tak som u nej ležala 3,5hod, spravila ich veľmi precizne na každej jednej som mala jednu umelú a nedotykali sa viecka ako to zevraj robí veľa mihalniciariek ale že sa to potom zapaluje...a to stihanie mi začalo po zhruba 2tyzdnoch, vzdy má začalo palit v oku najhoršie to bolo kd sa to stalo počas soferovania...kamoška mi spomenula že to je z toho keď sa na ne dostane voda...je to možné?? často vidím že baby sa s tým kúpu v bazénoch atd...? mna to palilo len tak z nicoho nič dokonca mám pocit že sa mi zhoršil zrak o štvrť dioptrie....neviem ci to ma s tým niečo spoločne alebo nie

Mima84

Velmi zalezi aj od kvality tvojich mihalnic, ci ich mas vela, ci su pevne alebo jemne.. Ja som mala 3D mihalnice rok vkuse, ale kedze moje su moc jemne a lahko vypadavaju, dorabky som potrebovala velmi casto. Mne sa totiz strasne nepaci, ked mam vypadane miesta, nevyzera to dobre. A tiez zalezi ako ti ich spravia. Inac je to super vec, spiralu vobec nepotrebujes

miauu4

ahojte chcem sa spýtať tých bab čo majú viac skúsenosti, dávala som si mihalnice v marci je to super krásne bez starosti maľovať sa atd ale mala som s tým problemy a neviem ci to je normálne...občas sa stalo že sa mi z toho dostalo akokebs nejaká chemikália do oči že má začali štiepať palit ususila som si okolo oči ukladania to trosku a bolo to v pohode je to normálne? fakt som cítila ako keby sa mi to lepidlo alebo nejaká chemikália uvoľňovala do oči mali ste to take niekedy? kozmetická bola naozaj perfektná prístup práca úžasne fakt detailistka ale nemala nejaké zle lepidlo alebo čo??

akonalka

predo- ja som si teraz kupila to serum na mihalnice, kamoska z rakuska mi odporucila charm lash je naj... u nas som ho nevedela zohnat a nasla som ho asi len pred mesiacom na nikashop.sk pouzívam ho asi 2 tyzdne a uz vidim ze sa mi pomaly zahustuju, resp. ze mam medzi mihalnicami v raste nove mihalnice este zatial kratke... dlzka sa ma prejavit az po 4-6tyzdnoch uzivania tak uvidim,,, ale na kamoske bola viditelna dlzka po 4tyzdnoch...

Steperka

Ahojte neviete niekto kto robí v Trnave kvalitné mihalnice a za dobru cenu??? nechcem dopadnut tak ze mi za tyzden vypadaju alebo mi zničia moje mihalnice
dakujem