Problém ,,urobiť sa,,

Príspevok v téme: Problém ,,urobiť sa,,
bejbejka

Ahojte,
Som so svojím priateľom už 3,5 roka. Vo vzťahu nám to vcelku klape... Problém nastáva v posteli. Prvý krát sme spolu spali po ôsmich mesiacoch. Mala som vtedy kúsok pred 16-tkou. A do dnešného dňa sa mi nepodarilo dosiahnúť orgazmus. A tým pádom ma až tak sex neláka. No priateľ ho ma rád a najradšej by ho mal stále. Už mi aj povedal, že nevie či bude naďalej zvládať žiť vo vzťahu, kde nevie uspokojiť partnerku a v posteli to neklape. Rozmýšľala som aj nad sexuológom, len neviem či budem schopná otvorene o týchto veciach hovoriť keď budem stáť zoči-voči niekomu. Ak si tým niekto prešiel alebo bude vedieť poradiť budem rada ak odpíšete. Ďakujem

bejbejka

priamo som sa ho na to nepýtala...ale na otázky či je všetko v poriadku a také ako má byť vždy povedal áno... ja som si toho sexuológa nechávala/nechávam ako poslednú možnosť, vzhľadom na to, že som celkom dosť hanblivá čo sa tohto týka...

ano.

tak teraz mas 18-19r a este nikdy, hm, nemam s takym skusenosti. Ale tak urcite by som viac spoznaval svoje telo, aj ked zozaciatku to nepride hned, mohlo by to casom, mozno skusit toho sexuologa, za vyskusanie nic nedas :-)

co na to gynekolog, spytala si sa na to popri prehliadke?

bejbejka

ja som masturbacii nikdy moc neholdovala... ale aj keď som to skúšala (v rôznych časových obdobiach) tak nič. neviem to vôbec pri akýchkoľvek úkonoch...

Petoz22

Ahoj bejbajka, ja mám to isté len naopak pri sexe sa moja partnerka urobí a ja nie, potom už ma len odstrčí a pokračovať nechce. že už stačilo. Tiež hľadám na toto riešenie chodíme spolu cez rok ja som ju urobil nepočítam to ale cez 50x to bolo už určite a ona mňa ani raz, či už rukou, alebo pri sexe... neviem čím to je. Veľmi veľa ma pritahuje stále ju chcem ale nejde to možno je to aj kvôli veku pre pár dňami som mal 17.