hladiny vedomia

watermelon

tak preco ti to nejde?
a mimo toho, ludia uz davno su mimo celeho svojho vnutorneho JA, neziju v sulade so svojou dusou a uz vobec nevedia co je to vnutorny pokoj a harmonia so svojou dusou...

watermelon

skratka vypnes, myslis na nic, nerozmyslas, cvic si to tak, ze sa sustredis na ruku alebo na tikot hodin, alebo na dych, ked si vonku tak sa sustred na to ze ides, na jednu jedinu vec...je to tazke, zo zaciatku ti bude mysel hned odbiehat, vydrzis sekundu dve, postupne to bude dlhsie

watermelon

meditaciami - alfa je hladina v ktorej si ked zaspavas. je to aj hladina meditacii u zaciatocnikov, pokrocili sa vedia dostat aj do thety - po vela vela rokoch treningu. Inac theta je hladina v ktorej telo neciti bolest, vyuzivam ju ak ma fest boli hlava, teda pri migrene.
Skratka treba poctivo meditovat, na to su skvele knihy od Eckharta Toleho - uci ako sa sustredit na dany okamih - na teraz. ked neviem zaspat a viri mi mysel, pouzivam jeho techniky, skratka ukludnis mysel vypnes na nic nemyslis
a teraz to najlepsie, existuju binaural beats - daju sa zakupit na nete, cize si skratka mozes kupit alfa binaural beats, theta binaural beats a to ti vlastne ulahci cely proces meditacie. chces internetovu adresu?

ta3

ja mam vedomosti, ze hladinu theta predsa nemozno dosiahnut v bdelom stave, iba v spanku, aj to v najhlbsej jeho faze