Epilepsia

RNG

Na trhu je uz aj davnejsi rusky objav , zlucenina B-3 a GABA, pod menom Picamilon.
Tento udajne prenika cez mozgovu krvnu barieru, co GABA samotne nedokaze.
A v mozgu sa rozlozi na potrebne B-3 a GABA.

MOJA DCERA

MOJA DCERA MALA 10 MESIACOV A MALA TAKY ZACHVAT ZE JEJ STAZILO CELE TELO NAPLO SA A HLAVICKA DO ZADU TERAZ BERIEME DEPAKINE SIRUP UZ 2 ROKY BEZ ZACHVATOU NA EEG CT VSETKO OK A LEKAR NEPOTVRDIL EPILEPSIU LEN ZE VSETKO MA DOBRE A DO DVOCH TROCH TO MOZE PREROSTNUT TAK POTOM CO TO MA SYN TAKE PROBLEMY NEMA DCERKA UZ BUDE MAT TRI TERAZ NAS CAKA ESTE CAPICA...

helena veghova

Dakujem ti RADANA, ze si sa ozvala, ale mohla by si mi prosim ta opisat stav tvojho maleho, ake mal potiaze, jeho stav, a co mu pomohlo a ked sa este smiem spyta kolko ma tvoj maly???dakujem ti za skoru odpoved!! Helena

RNG

tak co vyskusate uz konecne ten B-3 a ine becka a rybacie oleje. A zacnete pouzivat sol so znizenym obsahom sodika(38% draslika je v tej co predavaju v Bille. Pripadne GABA a ine.
Pripadne nejake enzymi a protizapalove doplnky(quercitin, vitamin C aloe vera, curcumin...)

radana

Helena,moj maly bral sabril,ale jemu vobec neucinkoval,vyzeralo to tak,ako keby ho ani nebral.Taketo problemy,ako pises mojmu malemu robil rivotril,frisium...

veghova helena

prosim vas ma niekto skusenosti s tbl. sabril maly ma obrnu spojenu s epilepsiov po zviseni tbl. objavili sa este silnejsie zachvaty ,, v podobe silnych tykov celeho tela" teraz mu nasadili 14 dnovu kuru inekcii rada by som sa skontaktovala s mamickou ktora ma podobny problem! maly ma 8 mesiacov este nesedi a stale mu pada hlavicka! prosim poradte

radana

A co sa tyka reprodukcnych organov-asi takto v skratke-v 19-tich som sa vydala a po roku sa nam narodil starsi syn.Po styroch rokoch sme si povedali,ze je cas na dalsie babo a tak sa nam narodil tento syn,ktory je ZTP.Takze mame vekovy rozdiel medzi detmi 5 rokov.Sice este predtym sme si hovorili,ze raz budeme mat tri deti-ale uznaj ze starosti mam az az,takze toho sme sa vzdali-nie preto,ze by som neotehotnela,ale preto,ze tu mam 14rocne vecne babo o ktore je o dost vela zvysena starostlivost.Nepotesim ta,reprodukcnymi organmi to nebude.Tak hladaj dalej..

radana

Mira,moj maly maval 20-30 mensich zachvatov za den.Pravdaze bol pri nich v bezvedomi.Mohla by si mu vtedy pisem obrazne aj hlavu odtrhnut a tym ze bol v bezvedomi to nevnimal.Tak,ako ked ani nevie po zachvate,ze vobec nejaky zachvat mal.Nepamata si na neho,lebo bol v bezvedomi.Takze mu mozes tlacit hocico a nepomaha to.Jednoducho musis nechat zachvat odzniet a hlavne sa postarat o to,aby sa pri zachvate nezranil a nie magat mu body na prstoch.

radana

A co mam ja spolocne s tvojim znamym,ktory je ustraseny typ?Ved nemozes davat do jedneho vreca rovnako chorych.Za to,ze ma niekto epi,este neznamena,ze bude kopia tvojho znameho.Premyslaj.