Ako by ste sa zachovali?

Príspevok v téme: Ako by ste sa zachovali?
Lenka222

Ahoj...je tomu tyždeň čo sa mi prihodilo niečo nepríjemné...a rada by som si prečitala názor niekoho iného. Bola som doma a zazvonil mi telefón - priateľ. Zdvihla som, nikto sa mi neozýval, ale počula som rozhovor (telefón sa mu zapol vo vrecku nechtiac). Pred podguraženým kamarátom a údajne jeho priateľkou popisoval veľmi intimne detaily z našho sexualneho života. Hovoril to veľmi chladne a odmerane. Vyjadroval sa o mne, ako keby som bola dake jeho náhodná známosť....bolo to dosť nepríjemné...vypočula som si asi 30 minut a bolo mi z toho zle. Keď som mu zavolala tvaril sa, že je len tak v meste...zatajoval s kým. Veľmi som sa nahnevala....teraz prosi o odpustenie....ako by ste reagovali v takejto situacii?

Maoam

Lenka222: bud rada, ze sa ti to stalo, aj ked to bolo krute, aspon vies aki su ludia a ze okrem seba samej radsej nikomu never, urobis tak lepsie! ak ta niekto potom prijemne prekvapi, lebo zistis casom ze mozes doverovat, len sa o to viac potesis...veci su uplne ine, ako si myslime, ze su a ludia napodobne. Malo sa to tak stat - aspon budes mat mensie iluzie.

Lenka222

ďakujem za rady....inko, môžeš veriť, život je občas krutá náhoda...pripravuje pre nás tie najneuveriteľnejšie veci....to mi ver...myslím, že už som túto vec sama v sebe vyriešila...nikomu neprajem niečo takéto zažiť...veľmi to ublíži...zrazu máte pocit, že už naozaj nikomu nemôžete veriť...

slamka.

to nebola nahoda, ze prave v tej chvili ta omylom vytocil, proste niekto "zhora" ta chcel takymto sposobom upozornit

*inko

eejha, čo to vidím bingham? :( takže predsa len zberateľ...

lenka 222..ja tejto téme akosi neverím...práve vo chvíli keď rozprával o tebe, nechtiac vytočil tvoje číslo..a ešte si to aj všetko dobre počula hoci mal mobil strčený vo vrecku...
ale ak je to tak, nebrala by som to extra tragicky. ja si tiež s kamoškami poviem hocičo na tému sex..aj si sem tam zasrandujeme, sem tam aj zanadávame :D
možno to nemyslel až tak v zlom, my baby si často domyslíme aj to, čo nie je pravda

betty12

Lenka, on si ta nevazi.
Ak si mala z jeho prejavu pocit, ze pre neho vela neznamenas, asi je to tak.
Mna by to velmi bolelo. Lahko sa radi cudzim, ale ja by som rozmyslala o rozchode. Aj tak je ti stary.