Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim

Príspevok v téme: Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim
123nezufaj

Ahojte vsetci v prvom rade Vas chcem pozdravit :)
Napadla ma taka vec :) Zivot je len jeden vsak? Su ludia stastni su ludia menej stastni. Cim to je? Tí menej stastni sa menej snazia o to svoje stastie? Alebo je zivot ozaj tak nespravodlivy? Citam si tu rôzne problemy ludi, niektori poriadne uz zufaju im je venovana tato tema. Malo kedy tu niekomu nieco poradim, myslim si, ze niekedy ani nie je treba. Ved ked sa tu clovek s niecim zdôveri tak sa mu uz len tym, ze to napise ulavi :) Chcem Vam vsetkym odkazat, ze svet nemôze byt az tak zly. Na zdravi som spoznal dievca volam ju anjelik a zaviedli sme novy druh vitaminu tzv. vitamin U-usmev :) ten teraz posielam kazdemu kto je smutny :) chcem Vam odkazat, ze žite, chodte si za svojimi snami, neutapajte sa vo svojom ziali. Ak Vam tu niekto pekne poradi navstivit psychologa tak sa toho nebojte :) zivot mate len jeden a aj vy mate pravo na stastie na lasku na usmev :) o probleme rozpravajte niekto Vas obijme a den bude omnoho krajsi :)
ak to len jedneho cloveka povzbudi k tomu aby svoje nestastie premenil na stastie tak ma velmi potesi a urobi ma stastnym :)
posielam jednu velmi veselu pesnicku tak podme lietat :) a zabudnut na problemy :)
www.youtube.com

Ivka 1

Zuzankaa65 a 123nezufaj uplne s vami suhlasim. S usmevom ide vsetko ovela lahsie. Co na tom,ze mam trapenie ? Ze ma akurat niekto nahneval ? Ze sa mi nedari ? Co s tym maju ostatní ludia? Preco sa mam na nich mracit? Preco im mam zneprijemnovat den ? Ludia sa radsej stretavaju s ludmi,ktori sa usmievaju, maju pozitivne myslenie.Ak stretnu cloveka,ktori sa na nich usmeje , vacsinou reaguju aj oni usmevom.Usmev predsa nic nestoji a mozeme nim obdarovat kazdeho. Samozrejme aj ja mavam tazke chvile. Vtedy mi pomaha mala motlitbicka :"Boze, daj mi prosim pokojnu mysel, aby som prijala veci, ktore zmenit nemozem. Daj mi prosim silu, aby som zmenila veci, ktore zmeniť mozem. A daj mi prosim mudrost, aby som dokazala rozlisit jedno od druheho".

zuzankaa65

Jajka001, práve si sa zaradila medzi tých 20%, ale mne to nevadí, to je tvoj problém.:-)) Nezáleží mi na tom, kto ma vysmeje.:-)) Ako vieš, že neviem, čo je hlad a že som nikdy nebola bez elektriny? práve že to viem a preto som sa rozhodla žiť svoj život inak. Nechcem byť bezdomovcom a kto ním byť chce, nech je, vždy má možnosť voľby...Joj to zas bude reakcia:-)) ale aj tak...práve prežité utrpenie mi dáva túto vieru a odvahu...žiť po svojom a nechať žiť iných...zase po ich :-)) Keep smiling :-))

0mega

ja som prisposoviby clovek a respektujem pravidla hostitela :)
nemam problem sa zmenit :D

sice USA nie je prave najlepsia volba, no mozno Australia je.

Joo Ke

aha chapem :) ......... ale pozor ak si Slovak NEODChADZAJ :-)
ja som prisla a zmena mi riadne lezie pod kozu
dobru noc prajem

0mega

Joo Ke

Bulharska konstanta, to je taky slang, ze ked sa v USA predava nieco za 99USD, tak nech je kurz akykolvek, u nas to bude za 99EUR

:D

predstav si, nozik do prirodu, na opekacku, na hiking.. za 20USD v USA..

u nas ?

50-99EUR

a platy su samozrejme o 2-3x nizsie

neviem preco tu este tvrdnem, asi premyslam o odchodze slo slovenska :D

Joo Ke

budem racej drzat hubu lebo tvoj emotikon ... :P .... mi nieco nasuskava a vobec bulharsa konstanta mi je tak vzdialena ako mesiac Enceladus :)

Lulu2011

Omega - ty budes urcite Mc Gyver, ci ako sa on pise :D ale paci sa mi tvoj system, jednoduchy, ale vyznas sa :) zrejme si aj spokojny