Akne

Príspevok v téme: Akne
livikaaaaaaaaa

uz par rokov mam akne na chrbte a vo vystrihu...kozna ma poslala na gynekologiu kde mi predpisali antikoncepciu kt som barala doteraz 2roky..no stale mam akne v dekolte na chrbte sa mi to uprvailo..a zostali mi v dekolte skarede jazvicky..:( a mna to velmi trapi chcela by som nosit aj vystrihy a nemozem..ma niekto s tymto skusenosti??nepoznate nejake masticky na jazvy?

livikaaaaaaaaa

no ano niekedy som vytlacala ale ved to som aj musela..to je ine ako akne na tvari..a mas pravdu mozem byt rada ze nemam na tvari..tvar mam uplne cistu..zaujimave.

didinka

no ahoj, bud rada ze nemas akne na tvari, vystrich mozes zakryt trickom ale ked mas jazvicky na tvari, tak je to omnoho horsie...no a s pravdou von! vytlacala si si tie vyrazky? ony totiz vacsinou su z vytlacania...skus zajst k nejakej dobrej koznej lekarke, ktora ti predpise daku masticku...a len tak, keby si si nechcela na seba kydat chemiu, jazvy pekne vyblednu, niekedy az uplne vymyznu v solariu alebo na slnku...ale to solarko neprehanaj...ale na tvojom mieste by som asi vazne vyskusala zajst do solarka na 5 minut, neodporucam turbo, to ti pokozku len a len znici...dufam ze som ti aspon trosku pomohla...tak papa