Macmiror comlpex 500

Príspevok v téme: Macmiror comlpex 500
nezmyselna11

bola som u gynekologičky a tá mi predpísala Macmiror complex 500 povedala mi že po menštruacíí to mám začať používať lenže ešte som ju nedostala a v najbližších dnoch ju čakám..lenže som si myslela že je to bežná infekcia ale ako teraz čítam na internete je to niečo vážnejšie myslíte že to mám začať uživať? lebo necítim žiadne svrbenie alebo pálenie može to byť aj tým že som mala pohlavný styk a po ňom brala escapelle ? Ďakujem

tpch

tvoj nick ta plne vystihuje. Si nezmyselna az strach. Ked tak veris nejakym babam, ktore kedysi nieco povedali, tak sa riad ich radami a neotravuj gynekologa. A najlepsie bude, ked si ju das zasit.

nezmyselna11

16 mám..nie že bojím ale nepovedala mi presne čo mam len že nejaký bacil..len neviem či z pohlavného styku alebo z čoho..a čo nejaké baby písali o tom tak že zhoršil sa im výtok

tpch

Tak naco chodis po doktoroch, ked si nechces aplikovat lieky, ktore ti predpisu? To si potom skor pripad pre psychiatra. Co si cakala, ze sa ti pozrie do susky a infekcia zmizne sama od seba, alebo co vlastne?
Tak nechod po doktoroch a mas po probleme. Aspon sa usetria peniaze pre inych.

nezmyselna11

Myslíš ? neviem ale ja sa strašne bojím toho a nechcem si to nejako kúpiť..povedali mi že to mam začať užívať po menštruuacii a 5-6 čipiek...lenže by sa mal obmedziť pohlavný styk

nezmyselna11

lenže mám z toho dosť také obavy že či to je až také vážne..a moc to brať nechcem.
Ja som bola u gynekologičky prvý krat pred dvoma týždnami a pred týždnom som si bola po výsledky a hneď mi dala toto..

Laurina22

Mne macmiror nezabral ale to len preto,pretoze ja som mala mykozu v pokrocilom stadiu a potrebovala som nieco,nazvime to,vyssieho kalibru.

Bud rada,pretoze napriklad moj predchadzajuci lekar mi nepomohol za cely rok vobec.