Mejkap Clinique anti blemish solution

julinka149

Ahoj ja som ho pouzivala, kryje skvele, myslim, ze aj stahuje pory, ale na aknoznu plet mi pride mastny a leskne sa z neho plet.

simka111

ak ma niekto záujem tak PREDAM mejkap Clinique anti-blemish solution, je veľmi dobry, je to asi jediny mejkap po ktorom su vyražky naozaj menšie a plet je hladšia, dokonca dobre kryje ale mne robi strašne šupiny, potom vyzeram akoby som sa lupala....

karkulkaa

ja používam Clarins Everlasting Foundantion a som s ním na mieru spokojná....vydrží dlho a hlavne sa neleskneš...tiež mám problémy s akné

simka111

nema ešte niekto skúsenosti s mejkapom clinique antiblemish solution ????? som už zufala, neviem aky mejkap si mám kupiť, ten, ktorý som používala donedávna, už prestali predávať... chcela som vichy ale ked som pozrela na tu chemiu čo obsahuje, neverim tomu, že nebudem mat elergiu.... skušala som vzorku, ale pali ma tvár, kupila som si bb krem vyhádzala som sa... obejdnala som si vzorku mejkapu soft či aky to je, je dosť mastny a vodeodolny... prosim poradte... aky mejkap,ktorý je na problematicku pokožku ale nedráždi pleť si mam kupit :(

elle123456

Aka nahoda prave tento som si kupila :) myslim ze je celkom dobry, i ked sa mi viac pozdaval Lancome Silky Mat...Clinique je vynikajuca znacka, alergia nehrozi a pory by sa nemali velmi upchavat. Ale cez leto je riziko, ze vela nevydrzi (ked mas mastnu plet).

Danielle24

Simka.. vo Fann parfumerii popros, nech ti trosku odleju do nejakeho teglika. Takto si ten make-up mozes odskusat. Ale je fakt dobry, hlavne ak mas aknoznu a mastnu plet.

Danielle24

Super ! odporučam :) určite to nebudu vyhodene peniaze. Ja som sice mala len vzorku, ale ten make-up je naozaj ako "druha koze". Pekne drzi po cely den, ziadne mapy a flaky, zmatnuje. Uz len vybrat spravny odtien.