brutálna zmena...

Príspevok v téme: brutálna zmena...
Ellaa

Ešte ppred týždnom bola moja tvár pekná... nemala som po dlhšiom čase ( 2 mesiace) na tvari skoro ani jednu vyrážku.... pravidelne beriem zinok, jem veľa ovocia a zeleniny... pijem veľa vody.. a sem tam si dám aj žihľavý čaj... ale dnes? za deň sa mi vytvoria aspoň 4 vyrážky... a aj vredy.. najmä na brade a líciach... som už zúfala, neviem čo mam robiť.. ožna mi dala aknemycin roztok, ale ten nezaberá.... chystám sa k nej toho týždna zajsť, nech mi zoberu krv alebo čo... čo to može byť? ako to mam zastaviť? je to na zaplakanie :-((

kop kop

Môže sa stať, že veľa solíš. A piť treba. Podľa váhy ti môže lekár povedať, koľko máš vypiť. Ja mám 60kg a denne musím vypiť 2,5l tekutín. keď piť nebudeš, ochorieš - krvný tlak budeš mať stále nízky a o zápche ani nehovorím. skús nejakú kúru. Mne zaberá harmančekový čaj na pleť. Vyrážky mám aj ja.občas. ale to je aj z toho, že v organizme máme plno odpadu a prejaví sa to hlavne na pokožke. Kožná lieči už vzniknutú chorobu. a nie príčinu. prestala som soliť, jesť bludy - kadeaké chipsy a coly - jem vyváženú stravu - veľa mäsa, ovocia, málo prílohy a veľa zeleniny a hlavne nesolím až tak, ako kedysi. teraz mám ako tak čistú pleť - občas mám vyrážky, ktoré chytro zmiznú. A na vredy mi pomohlo od kožnej jedine ankemicin. ale po tom som sa šúpala ako had.vždy. takže toto sú dobré rady :)

buksa

Ja som niekde čítala, že netreba piť toľko tekutín, ako sa hovorí /2-3 litre/, lebo sa postupne vyplavia z tela dôležité prvky a to sa možno stalo tebe.

Ja celý svoj život pijem vodu len keď som smädná a nikdy som nemala na tvári nijaké vyrážky a ani žiadne iné problémy a to už patrím medzi staršiu generáciu. To s tými litrami tekutín si vymysleli predajcovia vody, aby čím viac zarobili, veď také niečo som počula len v posledných cca 5 rokoch. Je to somarina.

Gappa

Nemala by si asi tolko citat knihy o zdravi. Pit treba, ked je clovek smadny a nie len tak z nudy. Pokazis si tym zaludok a budes mat pupaciky.

Gappa

Pijes prilis vela vody. Uz ti asi nema kadial vytekat a tak vylieza von cez kozu. A robi ti vyrazky.

Neviem aky tlk sem na forum napisal, ze treba pit vela vody. Tym si akurat pokazis zaludok a travenie ti vobec nebude fungovat.