beh po schodoch

Príspevok v téme: beh po schodoch
teniska3

rozhodla som sa dačo spraviť so svojimi nohami a zadnicou :) chcela som chodiť aspoň zopár krát do týždňa behať von, lebo každodenne nestíham kvôli škole, ale pokazilo sa počasie. kamarát mi poradil aby som skúsila hore-dolu po schodoch vraj 5 minút je akoby pol hodina normálneho behu. skúsila som a súhlasím že som sa ozaj zapotila :)

avšak sa bojím či mi nezhrubnú stehná. nikdy som nemala štíhle nohy, dlho som hrala volejbal. nebola som vyslovene oplácaná, ale proste veľa svalovej hmoty. keď som prestala hrať svaly opadli trochu ale nôžky nezoštíhleli. chcela by som si vytvarovať trochu zadok a v nohách schudnúť ale neviem ako. prosím poradí mi niekto?

teniska3

steper rozhodne praktickejsi nie je :) musela by som ho kupit a v malickej izbicke na private by len zaberal miesto :) okrem toho, uprednostnujem behanie po vonku, len potrebujem indoorovu alternativu ked prsi :)
a schodov plno vsade okolo :) ale vdaka za nazor :)
aj ostatnym dakujem, snad to bdue mat efekt nejaky :)

Peta_a

Ja by som sa chcela spytat Vas .. ze ja mam 7 poschodovu bytovku byvam na 6 poschodi ale to je nepodstatne kolko minut denne by som mala behat hore a dole ist tym vytahom ako ste uz tu pisali aby som schudla z tzch blbych stehnien ???pretoze tiez mam takz problem ako baba co zalozila tuto temu ze som hravala volejbal a bla bla ..proste vsetko tak isto ako ona pisala :)a este mam jednu otazku ze za kolko asi tak bude viditelny vysledok ?? dakujem za odpovede

vsevedka

teniska3, ja ti to mozem tiez len odporucit, pred rokmi nas to ako baby stredoskolacky naucil nas telocvikar a behali sme hore, ale i dole schodmi, sice to boli len 2 poschodia, ale zalezi tiez na tempe, ktore si urcis a pocte opakovani

a nemali by ti zhrubnut nohy, to je podla mna hlupost, tie schody nam odporucoval ten telocvikar hlavne koli tomu, lebo niektore dievcata mali ako tvrdil rozkysnute zadky a stehna by to tiez malo spevnit

vtedy sme reptali, dnes mam na to, ze nas tlacil do sportu iny - kladny nazor (tiez sme museli pocas hodin TV behat vonku v peknej prirode okolo skoly aj 6km

TrainingBoy

naco sa pytas ako ked si uz sama navrhla dobry sposob vytvarovania? A tazko tu hovorit o zhrubnuti, ak by si vela jedla tak ano, lebo spevnenie svalov je vacsinou aj ich rast, ale tym ze budes sportovat aj zhodis, takze vysledok moze vyzerat ze si aj zostihlila

trixiB

OMEGA v mojom meste je 18 poschodová nemocnica na 10 odo mna s kvelé je to 4krát vybehnut a 4krát do týždny je úžasný výsledok už po dvochmesiacoch, ver mi.

len to s tým vychladením je tiež pravda,aôle ked pojde dole výtahom nestráca čas tak sa rýchlo spat zahreje

0mega

skoc do nejakeho velkomesta, napr dubaj, tam maju vysoku budovu :) velmi vysoku :)

tie par poschodove prditka co tu mame, clovek vybnehne na 12tku (nie turbom, ale rychlo) a ani sa nestaci zahriat :)

no a kym pride vytah hore a nasledne dole, uz je zase vychladeny..

trixiB

beh do schodov je užasne efektívny ale zo schodov je zbytočný len do schodov behaj a zve sa dole výtahom aby si nestrácala čas.

NIE nezhrubnú stehná práve naopak zoštíhlia a velké svaly zostíhlia uplne pametám sa mala som 48kg všetko zišlo dole.Keby som teraz vládala a bola zdravá tak to robím tiež,vyhliadni si najvyššiu budovu vo svojom meste a behaj neuveritlé výsledky,úžasný malý vypuklý zuadok som mala a nohy štíhučké.ODPORUCAM:)

nohy ti zhrubnú len z posilovania, aj schudneš ale ženám stehná zhrubnu lebo ich tak maju prisposobené aby vládali stát na zemi pevne ked budu nosit plod v brushku.