IP adresa verejná - Antik

Príspevok v téme: IP adresa verejná - Antik
trixiB

Urgentne musím zmenit IP adresu,mám ju statickú od dodávatela ANTIK.NAjlešpie by bolo zmenit dodávatela a mat router teda dynamickú Ip adresu,avšak v antiku to nie je možné,len verejná Ip adresa pýtam sa aké má výhody a nevýhody verejná IP adresa.

Dodávatela nemožem zmenit kedze antik ponuka telefon a nejaké zlavy a doma to chcu ponehcat žial.

Dovod prečo musím zmenit Ip je že je moja činnost na nete je nonstop monitorovaná zdá sa.Prv ma roky sledovala policia aj na nete dufala som že už prestali ale zas už len na nete nehcápem prečo??Len čo som vykročila z bytu už mi boli na stope dokonca na kurzy poseilali svojich pozorovatelov vždy iného inú,prečo? pre koho je zaujímavý taký sivý nepodstatný človek ako som ja prečo?

dostávam spatné reakcie na moje odzenté udalosti v mojom počítači.

Ak nemožem zmenit dodávatela žial,má vobec zmysel menit adresu na verejnú? uchráni ma to vobec?Ja si nemyslím,a policia má na to svoje prostreidky aby si am zas našla,nehcápem prečo mi to robia ved je dost zločincov,prečo mne?????

Je to pre mna nesmierne psychicky vyčerpávajuce, ten fakt že niekto nejaký ludia vedia o mne a mojom súkromí tak vela.Nikdy nikto o mne nič nevedel, nerada sa otváram, a niekto zrazu tak vela vie o mne.

alebo mám zas napísat na MV a ich zas poebu ako som to už spravila?

Ja ako jediné riešenie vidím zmena dodávatela + router dynamická ip však????

Lulu2011

fiha aka drama :) a tí pozorovatelia mali cierne obleky, aj okuliare? a nikdy nikto sa ti neprihovoril, len ta sleduju? :)

0mega

Policia ta moze sledovat aj ked mas neverejnu dynamicku, cize to je fuk aku mas IP a ISP :-)

Paranoja?
Myslis si, ze si tak dolezita aby ta niekto sledoval? Vies ake prostriedky musi mat ten co sleduje? To by si musela sirit inak drsne az ilegalne nazory na Internete, popripade robit ine ilegalne cinnosti (cracking,hacking,podvody) aby si ta niekto vsimol.

Kolko mas rokov a kto z tvojej minulosti by ta mohol sledovat?

Mozes pouzivat napr proxy, ale nemyslim si ze to pomoze. Ani zmena ISP (Internet Service Provider - dodavatel) a zmena IP na dynamicku nepomoze. Pomoze mozno (ak chces pocitit ulavu) precistenie pocitaca antivirusom a antimalware (tj znici aj keylogger (program na zachytavania textu) atd..

jankaaaaaaaaa

nezda sa ti ze si prehnane paranoidna??? odkial mas ze ta sleduju a sleduju tvoj pc? ked nemas co skryvat tak potom co sa bojis?