bolesti kolena

Príspevok v téme: bolesti kolena
BashQa

ahojte viem ze by som asi mala zajst ortopedovy no ale chcem sa najprv poradit strasne ma bolieva koleno tak jablcko z vnutra v lete ma to bolievalo skor len pri behani alebo pri nejakych sportoch ale teraz na zimu ma to boli neustale ... boli ma to najma pri chodzi po schodoch alebo nejakom skakani... snad mi niekto poradite dakujem

xdanielax

no neviem, moze to byt vselico, tazko to identifikovat takto na dialku. Chod k ortopedovi urcite a on ti povie co a ako. Ale ked budes robit dobry strecing, nic tym nepokazis. Mne ale vtedy ten ortoped samozrejme zakazal behat, robit drepy, vypady....atd, vlastne vsetko okrem bicykla, a steppera /co je zvlastne podla mna ten stepper/ a ten bicykel mi vyslovene odporucil, ze je vhodny na to, ten pohyb vraj tomu prospieva, plus mi dal nejake lieky na klby a zabralo to. (aj ked tie cviky co som mala vynechat na neviem ako dlho som vynechala len na nevyhnutnu dobu - kym to bolelo :)) )

BashQa

no neviem znama mi poradila ze mam zajst detskej lekarke na odber krvy ze mozem mat napriklad reumu :/ tak dost sa bojim :(

xdanielax

jablcko zvnutra? Nemoze to byt tym, ze mas skratene slachy ? Robis strecing? Mna bolelo jablcko akoby tak na spodnej casti, a co bolo cudne skor pri chodzi, nez pri behu. Mne pomohli cviky, pri ktorych som si natahovala zadnu cast noh - hamstringy. prvykrat som bola aj u ortopeda, ale potom, ked sa mi to asi po roku znova ozvalo, uz som len cvicila a preslo to. Mozno by si mohla skusit