Nosia sa este kucery?

Príspevok v téme: Nosia sa este kucery?
jennie

Ahojte!v dnesnej dobe je trend zehlit si vlasy. ja si zial nemozem zehlit vlasy pretoze mam tvrdy vlas a vyzehlene vlasy mi vydrzia tak cca 2 hodiny a potom sa stocia a skrepovateju. pouzivala som sa rozne spreje a nepomohlo ani to. kedze mam vlasy z casti rovne a z casti kucerave mojou jedinou zachranou su asi kucery, preto sa vas chcem opytat su kucery este in???

adr1a

Jennie. Povedz uprimne? Chces patrit do dakeho stada?)) Ja isto nie. Vzdy som bola ina a vycnievala som z davu. Ci uz obliekanim ucesmi spravanim zivotom nazormi ai. Ja moje vlnite vlasy zboznujem a milujem. Pekne su take ake su a ako mi to genetika a matka priroda dopriali. Vzdy si pamataj. Aj z pripadnych nedostatkov sprav svoje silne zbrane a prednosti :D

julik :D

Ahoj!
Takto nejde o to či sú kučere ešte in (aj ked jasne že su) ale o to či sa ti páčia a či sa ti hodia :D

zuzi74

Maska je najucinnejsia, ked si ju date na vlasy, prikryjete sackom, aby sa vlasy riadne sparili a nechate dlhsie posobit. Nasledne zmyjete. Pomaha to hlavne suchym vlasom. Len tak na vzduchu posobiaca maska nema taky ucinok. Ja si robim takyto zabal 1 x za tyzden. A samozrejme fen s teplym vzduchom vlasy dost vysusuje.

inga22

Taktiež mám tú česť nosiť na hlave kučeravú hrivu. Kučeravé vlasy sa nikdy nerozčesávajú. Rozčešem ich nanajvýš v sprche. Ja používam pri každom umývaní masku. Je dobré nešetriť a naozaj vybrať dobrú masku, na šampóne až tak nezáleží. Dôležité je po vysušení uterákom naniesť penové tužidlo. Potom difuzérom vyfúkam, vysuším, ale nie úplne dosucha a nechám voľne preschnúť. Znovu nanesiem masku, ale už v menšom množstve ako keď mám vlasy mokré (medzi prsty). Na záver aplikujem gél na končeky. Tento celý proces je dosť zdĺhavý, ale mám to odskúšané a oplatí sa. Ďalšia úprava do ďalšieho umývania vlasov nie je potrebná. To penové tužidlo musí byť, inak by moje vlasy vyzerali hrozne a na hlave by som nemala kučery, ale skrepovatené čudo.
Tiež je fajn si z času na čas pripraviť domácu masku...Ja používam najčastejšie med, kokosový olej, olivový olej, avokádo. Na internete je dosť receptov. Treba len hľadať.
Tak nech sa nám to kučeravie :)

jennie

Feliss nepouzivaj kazdy den kondicioner v spreji vsetkeho vela skodi..ked mas krepovite vlasy skus skor pouzivat sampon proti krepovateniu napr.syoss smooth relax ja ho pouzivam a nemam ich az take krepovite ale tvrdost vlasu mi nezmenil..cena brazilskeho keratinu zavisi od dlzky vlasov atd. orientacna cena je od 150 - 250 eur niekde aj viac a doplna sa cca kazde 3 mesiace

Feliss

Zdravim, no ja mam chvalabohu/bohuzial kucerave vlasi, mam problem rednutia. Mam ich suche ale jemne, velmi mi padaju. Za posledne roky mi dost vypadali. A ked si umyjem vlasi tak len zasnem kolko vlasov je vo vani :( Necesem sa vobec, len kazdodenne pouzivam nezmyvatelny kondicioner( napr. schauma) . Bez toho by som nemohla ani vyjst z bytu lebo ak si to nedam, mam skrepovatene vlasi, uplnu slamu. Toto mi upravi a vytvaruje kucery. Myslite ze toto mi donicilo vlasi? Niesom si ista ci je to na kazdodenne pouzivanie, ja to pouzivam uz takmer tri roky. A ta "brazilska kura" je velmi draha? ..Feliss