Nosia sa este kucery?

Príspevok v téme: Nosia sa este kucery?
jennie

Ahojte!v dnesnej dobe je trend zehlit si vlasy. ja si zial nemozem zehlit vlasy pretoze mam tvrdy vlas a vyzehlene vlasy mi vydrzia tak cca 2 hodiny a potom sa stocia a skrepovateju. pouzivala som sa rozne spreje a nepomohlo ani to. kedze mam vlasy z casti rovne a z casti kucerave mojou jedinou zachranou su asi kucery, preto sa vas chcem opytat su kucery este in???

jankaaaaaaaaa

zboznujem kucerave vlasy, skoda ze moje su take ze nedrzia tie kucery, a ked si dam vseliake pripravky na udrzanie ucesu, tak mam za pol hodinu z toho mastne vlasy :D

sydney

je uplne fuk co je in,a co nie,hlavne aby ti to pristalo.ja som si kulmu kupila,lebo sa mi jemne vlny pacia a vrazdila by som pre kucerave vlasy :)

xy:)

vies ake nosia vlasy modelky z victorias secret? jemne zvlnene, je to velmi pekne, pozri si par obrazkov. bud rada, ze nemas rovne vlasy, naozaj. na youtube su rozne videa dievcat, ako si urobit rychle a pekne kucery a vela ucesov tiez, ak budes mat cas skus sa tam pohrabat.

jennie

zuzi74 o brazilskom keratine som co to pocula ale podla mna je to skor pre rovne vlasy aj ked napráva vlasy a je to velmi drahe.tuto moznost som zvazovala uz skor ale pride mi to pridrahe, pretoze je mi luto obetovat cca 150 a viac eur na jednu proceduru ked ju treba opakovat cca kazde 3-4 mesiace.

zuzi74

Ano, kucerave vlasy su krasne. Ale ked nie su ani rovne ani kucerave, skor skrepovatene, tak to tiez nevyzera pekne, takze trochu aj chapem dotycnu. Mozes si ich kludne natacat. Na to ci je to in by som vobec neprihliadala aj ked momentalne su velmi moderne zapletane vrkoce.
Ale to tvoj problem neporiesi, kedze chces mat rozpustene vlasy, takze jedine natacky alebo vyskusaj brazilsku keratinovu kuru. Je to sice nakladnejsie a nie na extra dlho, ale mozno sa ti zapaci.

echelon

ja mám rovné vlasy a vždy po umytí vlasov si ich na noc zapletám alebo zatáčam aby tam bola aspoň dáka kučierka alebo si ich ráno natáčam a podľa mňa kučeravé vlasy sú krásne vlasy:P

sweater

kucery su vzdy in, osobne mi pridu dost rajcovne, fakt ze hej.. a nechci vyzerat tak tuctovo jak skoro vsetky (vdaka za tych par vinimiek, lebo uz fakt neviem kam by som sa pozeral), minule som mal prilezitost sledovat nejaku chvilu skupinu dievcat, a musel som sa pekelne sustredit, bolo to presne ako v casaku ze najdi 10 rozdielov xD, oni boli jak cez kopirak, odfarbene vlasy, 15kg mejkapu na ksichte, umele nechty, doobliekane jak sa parti na dnes, no proste des. takze moja rada znie :), zostan original, kucery sa mi strasne pacia, ale daj si pozor, lebo aj s kucerami sa moze stat s teba tuctova umela ´kocka´ poznam zopar takych co dotoho spadli ani nevedeli ako :), dav je nebezpecny, moze ta lahko stiahnut... :)