Zapálený piercing v pupku

Príspevok v téme: Zapálený piercing v pupku
MMiriaMM

Dobrý večer, pred mesiacom som si dala spraviť piercing do pupku. Pekne sa mi hojil no v sobotu som si ho zadrela o tričko. Mám to veľmi bolestivé, opuchnuté a celé okolie tvrdé. Môžete mi prosím vás poradiť čo mám použiť aby sa mi opuch zmenšil a bolesť ustúpla? Bojím sa že čoskoro prídu horúčky a to by som veľmi nechcela. Takisto ako by som nechcela prísť ani o ten pierc :o( Ďakujem vopred za akúkoľvek snahu o pomoc a rady :o( už som zúfalá :o(
Mimka

MMiriaMM

janka-- mňa strašili že je z toho rakovina! preto sa veľmi bojím!
a nedá sa mi sním pohnúť preto ho raz za deň vytiahnem nakvapkám a vrátim ho aby to malo aspoň pohyb aby to nezarástlo.

MMiriaMM

bibi -áno vravel že sa nemá prelepovať aby to dýchalo ale leukoplast si tam môžem dať, zatiaľ kým to mám v takomto štádiu lebo aj pri chôdzi sa mi to obtiera o tričko a nepríjemne to bolí :o(
Ďakujem vám krásne :o)

jankaaaaaaaaa

kamoske sa tiez presne to iste stalo , ale mala piercing v dekolte.. nakoniec ho musela vybrat, lebo sa to nehojilo.. a nestalo sa nic hrozne, len jej ostala mala jazva

jankaaaaaaaaa

ano nechat dychat. ale pisem ze len ked ide niekam von, aby to nezadrzhla vtedy, lebo tiez nieje najlepsie ked sa o to otieraju vrstvy oblecenia atd.

MMiriaMM

Ďakujem vám krásne holky, hlavne tebe janka :o) aspoň niekto mi poradil. Bojím sa že to bude ešte horšie a budem ho musieť vybrať, alebo ešte horšie- stane sa mne niečo zlé :o(
Prajem vám dobrú noc. Ďakujem ešte raz za ochotu :o) cením si to!
Myslite namňa a držte palce nech to mám už zahojené :o)
Mima

bibi123

no vraj sa odporuca prvy polrok nosit titan, lebo sa to lepsie s nim hoji, mozno by si si mala kupit ten... to tvrde bude asi hnis...
jankaaaaa-prelepovat by to asi nemala, aby to dychalo-to si pamatam, ze mi hovorili...

jankaaaaaaaaa

mozes to kombinovat aj s tym solnym roztokom.
mozes pouzit aj kuchynsku sol.. ale ta morska je cistejsia, skus pouzit radsej prevarenu vodu. a v pomer asi taky, ze das 1dcl vody a asi jednu alebo dve male lyzicky soli.
a ten piercing vyberaj co najmenej, lebo si to tam stale drazdis, takze radsej to nechaj tak. a skus si to prelepit opatrne cistym leukoplastom, alebo gazou ked ides niekam vonku, aby si si to zase nezadrhla

MMiriaMM

bibi- ja som mala 8 mm chir. ocel a ako som si ho zadrela, tak mi napuchol že som ho musela vymeniť za 11 mm.
Dnes keď som ho vybrala aby som nakvapkala betadine aj dovnútra, z vrchu mi trčal len kúsok zo závitu :o( dosť sa bojím! Mala si podobný problém? Mala si ho aj ty v okolí tvrdý??

MMiriaMM

A nedalo by sa to kombinovať? že na večer si nakvapkám ten betadine a cez deň si to párkrát prečistím slanou vodou aby mi vytiahlo hnis??
Štúdio v kt.som si ho dávala je odomňa dosť ďaleko preto sa pýtam či sa to nedá zvládnuť nejak doma :o(
hnevá ma že som sa nepýtala na môj problém skoršie, myslela som že mi to odíde samo..teraz je to otrasné :o(
ešte k tej morskej soly--musí to byť vyslovene morská? obyčajná kuchynská asi nestačí však? a v akom množstve ho mám rozpúsťať??