Porodnica Bratislava

Laurina22

Watermelon mne moj lekar napriklad povedal,ze dieta utrpi mensi sok z porodu pri sekcii ako pri prirodzenom porode,pretoze vtedy sa mudi drat porodnymi cestami,moze sa zacat dusit plodovou vodou a podobne.

Zda sa mi to logicke.

watermelon

sekcia - nuz nastuduj si o vplyve na dieta
aj ja mam nizky prah bolesti a nikdy som si nevedela predstavit ze vobec porodim a ked tak len cisarskym ale potom som si uvedomila ze chcem to najlepsie pre dieta a veru bolelo a co??? prezila som, netreba byt fajnova ale zas ked ti nevadi ze sa chemikalie z anestezy dostanu do dietata tak preco nie, napokon prezije to

watermelon

vies hviezda ja by som to nevidela ako prehananie ale skor respekt k tomu dietatku, nemyslim si ze chce po takej tazkej praci akou je dostat sa von na svet aby ho ochytavali cudzie studene ruky a manipulovali s nim, mozno sa chce len privinut k mamicke a upokojit sa, chce citit jej lasku, ale su ludia co beru novorodencov ako veci a myslia si ze nemaju city

Laurina22

Ja poznam zeny,ktorym epidural nezabral:-)A dokonca jednu kocku,ktorej epidural dali ale nastali komplikacie,cize museli rychlo vytiahnut dieta sekciou,a vravela,ze ten pcoit,ked sa zobudela s bolestivou jazvou a necitila si pol tela nezela nikomu.

hviezda01

jasne,kazdy sme ini..ja som rodila dva krat,a kazdy krat prirodzenou cestou,ale ani treti krat by som nechcela rodit inak,keby mi aj epiduralku chceli dat...ja som si zas chcela porod vychutnat so vsetkym co k tomu patri..a to musim povedat,ze druhy bol teda riadne bolestivy...ale nemenila by som ani teraz..:-)

Laurina22

Mne nejde o to,ze je to moderne ci staromodne.

Ja mam za prve velmi nizky prah bolesti a sama sa necitim na to,ze by som zvladla porodit dieta prirodzene.Mam z toho naozaj obavy a sekcia mi pride pre mna prijatelnejsia,nemam z nej take obavy.