Mama neznasa mojho priatela...

Príspevok v téme: Mama neznasa mojho priatela...
ciara133

zdravim vas...mam taky problem, ktory ma dost trapi..mam 22 rokov a mama mi poslednu dobu dost strpcuje zivot..studujem na opacnom konci slovenska, priatel byva celkom blizko teraz a ked som bola doma tak som hovorila mame, ze som bola u nich na navsteve, spala som aj tam, ale to som ani radsej nehovorila..a uz na mna vyletela co ja tam chodim, ze sa mam ucit a pod. veci..vadi jej, ze aj on chodi za mnou uz pomaly...vadilo jej, ze musel teraz u mna prespat lebo nestihol spoj domov tak podla nej som ho mala asi nechat na ulici...chodime spolu skoro rok, bol aj u nas doma uz...k nemu bola mila, az potom mne hovori, co vsetko jej na nom vadi..pritom je to normalny chalan len podla nej nie je dost dobry, dost ukecany a neviem co este..nechcem byt k mame sprosta..ale jasne ze som povedala ze mi to vadi...a tak stale radsej klamem, ani nehovorim ze k nemu idem, lebo budu sceny...dost ma teraz financne podporuju kvoli skole ale mam pocit ze uz to zneuziva...co by ste robili na mojom mieste..vdaka

Nikyta1990

Mam frajera uz spolu sme 2roky ... mama mi snim vzdy zakazovala nikdy ho nemala rada ani len trosicku ked sme prvy krat boli vonku a pobozkal ma tak mama sa to dozvedela lebo moja mama ho pozna od malicka aj otec aj ja a bratranec je snim kamarat a potom sme sa prechadzali a volal mu moj bratranec ze co robi a on ze bozkavam sa stvojou sesternicov ... a on hned povedal mojej mame prisla som domov udrela ma zakazala mi choditt wonku ale ja som ju nikdy nepocuvala aj ked som nechodila von vzdy som snim pisala aj wolala cele hodiny ... moja mama ho nenavidi od zaciatku neviem cim to je ona hovory ze nema dobri charakter lebo raz ked som sa hadala s mojim tak som mu zacala nadavat na mamu a aj on zacal mne nadavat na mamu a od vtedy nadava ze neni dobri a vzdy naneho nadava moja rodina aj teta ze aky je to chujko ze mam na lepsieho ze on nema nic ze ja potrebujem chlapa .. ale moj je fakt zlaty pekny nosi znackove veci pekne sa oblieka atd ... ja som uz zufala :( kazda baba ho chce kazdy chalan mu zavidi len mojej mame sa nepaci ... teraz som v zahranici a on je na slovensku tak iba spolu wolame cez skype piseme si stale on studuje atd.. strasne sa lubime aj ked niesme kolo seba tak mama je hnusna teraz spolu wolame a ona neraz prisla a zacala kricat ci zas volam stym idiotom ze mi zobere mobil atd ze nikdy mi snim nedovoli chodit radcej zomrie ... pred jednym dnom som sa snou tak pohadala co mi as zle bolo ani spolu nehovorime len posiela otca v noci do mojej izby aby kontrolowal ci s niekym wolam ... povedal ze aj keby som bola tehotna tak to dieta da odomnaa prec alebo ma vykopne z domu je mi fakt zle :( :( placem skoro kazdy den ... moj povedal ze bude vsetko jak budem chciet ze o peniaze sa nemam bat ze sme mlady vzdy nejak zarobime hlavne nech sme spolu povedal ze bude chodit do prace chodi studovat a nechcel ale povedala som mu nech ide proste on vie ako ho moji rodicia nenavidia raz wolala as moja mama jeho mame ze nech mi da pokoj atd moj frajer ju uz tiez nenavidi ale mna miluje niekedy mu je as do placu a ma na moju mamu nerwy ako sa kumne sprawa nadava namna moja vlastna mama ze som kur*va. ze sa snim jebem ze nikdy nebudem taka ako ona ... ale ja ho strasne lubiiiim prosim poradte mi co mam robit :( :'(

teguelinka

gadgetka -mat a skajka
ach holky,to co tu pisete,je hrozne,vidim,že neni som jediná,kto ma takéto patalie s rodinou:(
je to desivé,mna to už obralo o vsetky iluzie,o všetko prakticky.
mama a otec nenavidia mojho partnera.niekedy si mylsím,že by boli radšej,keby sa mu nieco stalo,len aby nebol so mnou,je to hrozné,strašné,nikdy v zivote som si nepomyslela,ze bude take strasne,ked rodina odmietne mojho mileho.
stalo sa,neviem ako sa z toho dostat uz druhý rok.
stále vkuse,len toto riesia,mna riesia,jeho,aky je hrozny,nesympaticky,tichy,nevie sa vypravat,nie je riadny chlap,aky je nepekny,ako sa mi moc tisne,pritom je milyinteligentny,vzdlany VS clovek,ktory ma svoje moralne zasady,vzdelanie,uroven ,IQ,ma skvelu prácu,šetrí si na život,slusny je..no všetko je totálne ZLE co povie co spraví,myslím si,že maju nanho alergiu..moja matka i povedala,že ak sa zanho vydám,tak nech sa pracem z domu .
nasim nesadol vobec,ani sa v zivote nepokusili,aby si k nemu nasli cestu.preto že im je nesympaticky,a že pochadza z rodiny psych.chorych ludi,.žial ma rodicov obidvoch liecenych na psychiatrii,tazke pripady,
ale nikdy neprejavili štipku ,ani štipku zaujmu o neho,len ho ohováraju,dokonca mu ledva odpovedia na pozdrav ..a on sa ešte tak strasne snazil :(((((((((((((((( po cele tie roky,byt k nim slusny,mily:( nepomohlo.
ja som už aj rozmyslala nad rozchodom,nemam vsak sily na to,nevravím,že je ideálny,že všetko je dokonale,nas vztah a pod.ale aspon štipku pochopenia,aleb aspon neutrálneho postoja.nemoze u mna nikdy prespať,nmeoze ma navstevovať nič :( som už zufala,ako bojujete vy ???poradte,mne uz dochadzaju sily

gadgetka_mat

Moja rodina chce len jedno, aby on bol slovak... A z dobrej rodiny.. Mala som takeho 4 roky ale rozisli sme sa a oni mi to stale vycitaju a porovnavaju ho s terajsim aky on bol mudry a vzdelany zo slusnej rodiny.. Kazdy tam mal titul pred menom..teraz mam sefkuchara s jeho vlastnou restouraciou a im to vadi...

gadgetka_mat

skajka123: Úplne si viem predstaviť ako sa cítiš :( Nikdy predtým som si nepomyslela, že súhlas rodiny resp. prijatie rodiny je tak dôležité pre človeka, aby sa cítil milovaný...
Ja som sa už aj pýtala mamy, čo konkrétne jej vadí, ale nevie sa vyjadriť. Neviem teda akého partnera by rada videla po mojom boku (možno takého, kto bude doma murovať, maľovať, chovať zajace, sliepky... možno chce niekoho kto má viac svalov, alebo iné oči). Vôbec neviem.

skajka123

gadgetka_mat presne toho sa bojim aj ja ze mi to budu po tom vycitat.. V poslednej dobe mam uz toho plne zuby...nie je den kedy by nehucali do mna aj teraz huci sestra...hada sa so mnou nadava na neho a to taky pekny den som mala...fakt ma boli pocuvat ako o nom rozprava...cela rodina sa hneva :( ma to nici .. Vacsinou si poplacem alebo idem niekam von sama premyslat a nemysliet na to...

gadgetka_mat

skajka123: mojim veľkým strachom je to, že sa zoberieme a ak to nevyjde, tak mi budú vyčítať "že sme ti to hovorili" Ale ja ho ľúbim a on ľúbi mňa. Avšak uvedomujem si, že ľudia sa menia. Ako sa môžem zmeniť ja, tak i on.
Myslela som si, doposiaľ, že to len ja mám takýto problém. Keď premýšľam o jeho chybách, tak mám pocit, že možno nie som pripravená na vzťah, ak som si není ním istá. Ale tie pochybnosti sa vynoria len po tom, čo do mňa hustia rodičia. Je to akoby neprijímali ani mňa. Bolí ma ich postoj.
Neviem čo robiť, ako to zmeniť, ako reagovať. Čo robievaš ty, ako premáhaš sklamanie?

skajka123

gadgetka_mat presne to iste robim aj ja potom..hladam na nom iba chyby a premyslam ci sa nemylim a tak...:( obaja sa snazime zit jeden pre druheho ale nic nie je krajsie ako vidiet a vediet ze aj ostatní mi to praju a su stastní :( moj je american-talian a nasi neznasaju talianov asi vsetci viete kvoli comu...

gadgetka_mat

skajka123: Ako to všetko vplýva na tvoj vzťah. Ja sa musím priznať, že keď často počujem naňho zlé slová, tak začnem premýšľať a hľadať a vidieť len tie chyby :(
btw. aj môj priateľ je u ostatných nazývaný ako mongol, keďže je polovičný róm... a nikoho nezaujíma, že má vyštudovanú školu...

skajka123

Ja mam podobny problem ale omnoho horsi... Moj priatel je cudzinec a cela rodina ho odsudzuje a pritom ho videli iba sestry a mamka... Najstarsia sestra s jej priatelom ho velmi nepekne volaju nadavaju nan ked nie je u nas pretvaraju sa ked je a preto ho radsej ani k sebe domov nevodim....otec ho nikdy nevidel a vzdy ked mi vola opyta sa ma ako sa ma ten idiot.. Ci som este furt s nim.. Vsetci hucia do mna ze s cudzincom si nie je dobre zacinat...mna velmi boli ked vidim ako ho urazaju :( jeho mamka aj sestra ma maju rady ale babka teta tie ma nenavidia nadavaju mi do stetiek ale nevsimam si to... Je to tazke a velmi :(