facebook

majka25

Tento stav ja poznám, tiež som tým prešla a vieš ako som to vyriešila???
Jednoducho.
Mala som aj ja také podozrenie. Furt chodil na pokec a na zoznam.stránky, a stále mi hovoril, že si s nikým nepíše, len so mnou. Nešlo mi to do hlavy, že potom prečo tam tak chodí? Už to trvalo určitý čas a vo mne sa to dusilo a dusilo až prišiel jeden deň a keď sa na to pozerám spätne tak som rada, že to takto dopadlo ako dopadlo...

Jeden deň som našla na mojom nicku nejakú správu od nemenovanej osoby, tej osobe som sa ozvala dozvedela som sa nejaké veci o mojom priateľovi. Tak som bola taká nabudená, že som celú noc nespala, a hútala čo robiť. Rozhodla som sa, že ho doma prepadnem a všetko poriešim. Tak som aj urobila, hneď na druhý deň poobede, keď som išla z práce som išla hneď k nemu, podotýkam, že celý deň som sa mu vôbec neozvala, čo chystám. Prišla som k nemu domov ako veľká voda, zobrala som si ho do izby a všetko mu povedala (tam bolo viacej vecí, nielen obyčajné písačky, ale nebudem to tu rozoberať), on všetko popieral. Tak som si vyžiadala jeho mobil. V jeho mobile nič nebolo zvláštne, tak som mu povedala, že idem sa pozrieť do jeho počítača. Zmeravel, ale zapol ho. Tak som si potvrdila, že všetko bola pravda. Spravila som mu taký cirkus, že jeho rodičia (teraz už moji svokrovci:))) prišli sa k nám pozrieť, že čo sa deje, či sa bijeme:)Nakoniec som od neho odišla s tým, že sme rozídení. Ale nakoniec ma uprosil, odpustila som mu to, chvíľu to trvalo, kým som našla dôveru k nemu a dalo do starých koľají, ale s odstupom času to muselo prísť, aby sme boli teraz už šťastní manželia:), čakáme naše prvé dieťatko a k tej veci sa už nevraciame. Jedno je isté...odvtedy mám POKOJ:)))
držím ti palce, a uvidíš porieši sa to samé...uvidíš...ja som toho dôkazom.

pipi55

Ak by som mal byt na jeho mieste a chcel ta podviest a pisat si s milenkou tak si urobim druhy nick a nezbadala by si to.Tak si myslim ze na nic neprides ak ma rozum,ale casom pravda vyplava na povrch, casom aj spravanim.Mal som koleginu ktora podvadzala svojho muza ktory s nou robil tiez s dalsim kolegom bez toho aby muz vedel:)o chvilu sa budeme s tym musiet ucit zit bo kazdy sa len kur..taka je doba hnusna..

3nttt

toto neee. nepochopim. je sice pravda ze ja viem hesla mojho draheho a on vie moje ale nemame ich preto aby sme si smirovali v kontach. keby mal moj drahy nieco zaheslovane tak sa mu tam urcite nebudem nasilu dobijat. ak mas nejake podozrenie tak to ries inak ako hrabat sa mu v jeho "osobnych" veciach. a okrem toho uz len s FB vycitas ci ta podvadza...

bibi4545

monikaaa pochybujem ze "dokazy" ma na fb. a ked tam budes prihlasena a niekto to uvidi online a bonzne mu to, tak to nenarobi dobrotu. ak ti nedaval on heslo tak ho nezistuj, ma pravo na sukromie. ja mam priatelove heslo a on ma moje, ale nemame potrebu si citat navzajom fb. popravde ani ma to nezaujima, lebo viac dam na to ci mu verim a ako ho mam instinktivne precitaneho. nepotrebujem si to overovat. ale to aj preto lebo viem ako sa sprava chlap ked nieco zatajuje, to je uplne ina odroda. kazdopadne ak mu neveris ten vztah ide dolu vodou. ak mas potrebu ho sledovat tak asi nie je ten pravy

natalia66

Moja, ak ta nacape, ze si sa mu hrabala na FCB tak bude velmi nahnevany podla mna. Budes mat po chlebe. Ked mas uz take potreby sa mu tam pozriet, tak mu to povedz, ze chces ist na jeho FCB. Ja keby som chcela ist na FCB mojho priatela, tak mi to dovoli...lebo nema co skryvat. Takisto aj on, keby chcel ist na moj. Ale vzajomne nemame potrebu sa kontrolovat, pretoze si verime. A preco si vlastne myslis, ze ta podvadza? Mas vobec nejaky dovod ziarlist a upodozrievat ho?

vikkkis

a preco sa ho to rovno nespytas?
byt tebou normalne narovinu mu poviem ze s ami daco nepaci a ze SA MI ZDA POVRCHNE ZISTOVAT SI TO OD INYCH, MAM HO RADA A VERIM ZE BY MI DO OCI NEKLAMAL. ak na svoje chovanie nebude mat vysvetlenie resp na to preco ta napadla nevera a bude sa vykrucat a zjavne nieco tajit tak si zvaz ci to ma zmysel. podla mna je vztah dvoch ludi zalozeny na VZAJOMNEJ dovere. ano samozrejem aj tajnosti do vztahu patria ale nie tohoto razu. vela stastia.
PS: keby si sa mu hrabala na fb a zistil by to- a to zisti, tak ti to rozhodne neprejde. ani ak sa to nepotvrdi- vlastne potom by to dopadlo este horsie. lebo tak len ukazes ze mu neveris...
zvaz si aj dosledky aby si nelutovala

ufinka

google je mocny pan, je tam mnoho videi ako to urobit ..len pozor, lebo ak ti na to pridu tak budes mat po chlebe a to nemyslim teraz tvojho byvaleho ...

bibi123

monikaaaaaa-ved mu nainastaluj keylogger a mas
Maoam-partneri nemaju mat co pred sebou tajnosti, vela priatelov ma spolocny facebook, maily, tak preco by do neho nemohla nahliadnut ona...len by ho mala na to vyzvat otvorene, nech ju puti k pc:O)))a rovno aj konfrontovat:O)))

Maoam

0mega chapem ako to myslis, ale uprimne - kazdy ma pravo na istu intimnu sferu, ja priatelovi tiez nechodim do e-mailov, neviem jeho heslo a vobec ma to ani nezaujima. Proste neznasam spehovanie ako take. Nikdy som mu nepozrela ani do mobilu, ani mu nechodim po vreckach.
Proste sa mi to hnusi. A co sa osobnej sfery tyka, tak co ma je do toho, CO pise kamaratom, alebo rodine alebo nejakym davnym kamaratkam? Proste kazdy jeden clovek ma vysostne pravo na vlastne sukromie, aj ked je vo vztahu.

Ak ju podvadza, tak sa to tak ci tak raz dozvie...