Hotelové recepčné, chyžné

Príspevok v téme: Hotelové recepčné, chyžné
AndreaO29

Vo februári toho roku sa mi stal v hoteli trapas, počúrala som sa do postele. Hanba mi nedovolila sa priznať, takže som ani škodu neuhradila i keď matrac bol asi na odpis. Osud ma chce asi vytrestať, lebo v pondelok idem s kolegyňou na služobku a musíme bývať v tom hoteli. Strašne sa toho bojím. Bojím sa, že som zaznamenaná v počítači ako nežiadúci hosť, alebo, že nebudú diskrétni a niečo mi povedia pred kolegyňou. Je to síce slušný, luxusný hotel, ale majú dôvod mi vynadať. Ak niekto pracuje v hoteli a vie ako to v takých prípadoch chodí, budem veľmi rada, keď mi to napíše. Vďaka

Cestujuca

Ak niekto naozaj vie, ako to v takom prípade hotely riešia, budem vďačná za odpoveď. Potrebujem to vedieť do stredy. Prosím o fakty, nie o dojmy. Mne sa to stalo a nebola som ožratá.

Babráčka

Dnes sa mi stalo to isté, tiež som pocikala celú posteľ a pretieklo to až cez rošt. Hanbila som sa priznať, tak som len nechala lístok s ospravedlnením a odišla som. Teraz si nadávam, že som blbá a bojím sa, že napíšu do zamestnania, čo sa stalo a budú vyžadovať zaplatenie škody. Izba bola písaná na firmu. Mám obrovský strach, že budem mať veľký trapas, nezvládnem tú hanbu a donúti ma to k výpovedi, čo by som veľmi nerada. Je veľmi pravdepodobné, že to hotel urobí? Dík

0vecka

Prezývka55, ty si strasne netolerantny clovek... jedna nehoda sa fakt moze stat kazdemu. Ja som napr nikdy po alkohole nevracal len raz ked som mal 18 a to som ani nevypil nejako vela ale nejako mi to nesadlo. POdla mna tiez sa nikto neoziera a neposti sa v posteli pravidelne

Prezývka55

No tak prve si ujasnime trochu nejake slovne spojenia v prispevkoch v tejto teme.
Ak sa niekto ozerie ako svina ze sa nevie ani na zachod dopravit tak sa o nehodu nejedna.
Takych fotky aj mena by som kludne vyvesit v lobby aj s ich vytvorom.
Na druhej strane clovek si za to cvaka je to v cene tak to riesit nikto nebude takze mozes byt bez obav.

PS: ale fakt, postat alebo posrat sa v posteli pokial clovek nema zdravotny problem je fakt na zamyslenie

--Barbora--

Tiež by som bola vďačná, keby mi niekto povedal, ako to v takýchto prípadoch v hoteloch funguje. Potrebujem to vedieť do piatka. Tak ak niekto pracuje v hoteli a vie ako sa to v takých prípadoch rieši, poprosím o radu. Ďakujem

Aurička

Ozaj nikto nevie ako to je? Ak predsa sa niekto nájde, do pondelka, by sa mi to hodilo. Je tu síce dosť príspevkov, no neviem či sa im dá veriť, keďže pri rovnakej ip, sú rôzne mená. Ak niekto vie, vopred ďakujem za informáciu.

veves

nuz baby...nechcem vas naplasit ale mama robi recepcnu a oni si taketo veci pamataju. urcite si to nezapisuju, sice je to mensi penzion. no proste maju recepcne na mena a ludi pamat.

Aurička

Aj mne by pomohlo, keby som vedela ako to ozaj je. Tiež som mala "nehodu" v hoteli v ktorom sa potrebujem znova ubytovať.

panča

prepac, toto vobec neries...ak to s Tebou neriesili vtedy, urcite Ta nemaju v systeme uvedenu cervenymi pismenkami s vykricnikom...kmali si to po Tebe skontrolovat a riesit vtedy..nechce sa mi mysliet na to, co nechavaju na izbach nam...