Ako schudnuť, keď nie som plne mobilná?

Príspevok v téme: Ako schudnuť, keď nie som plne mobilná?
avantra

Ahojte, už štvrtý mesiac sa trápim s vyskočenými platničkami. Celé prázdniny som nevidela ani korčule, plávanie, bicykel, neviem čo je turistika, beh, futbal, florbal... a iné športy čo som predtým robila.
Navyše užívam reumatiká a tie "pomáhajú" môjmu telu priberať na váhe.

Už sa nemôžem na seba pozerať ako "kysnem" Za tie mesiace som pribrala :o( A čo ma štve ešte viac, zdrevenela som. Necítim sa vôbec dobre.

Neviete ako by som mohla schudnúť a ako sa trošku rozhýbať?

jajka001_

ked si sa viac hybala tak si urcite aj viac jedla, teraz sa hybes menej tak treba znizit prijem. ja takmer nesportujem, hoci by som rada ale nepriberam, zaklad je jest len tolko kolko stihnes spalit. zmensi si porcie. a chodit môžeš nie? tak prechadzky, upratuj, hyb sa doma.

lenik27

Pomaham ludom pri chudnutí zmenou zivotneho stylu. 100% funkcne bez jojo efektu. Ak mate seriozny zaujem napiste mi na : lenik22@gmail.com
Spekulantom neodpisujem...len seriozne.

elza77

no ale praveze ked mas problemy s platnickami, odporuca sa denne polhodinu cvicit specialne cviky na posilnenie svalov chrbtice, takze hybat sa mozes dost pritom. tiez joga je dobra.
ja som pri platnickach praveze schudla, ale to skor tym, ze mi nedostatkom pohybu odisli svaly :((

buksa

Toto počujem prvýkrát, že reumatiká pomáhajú priberať. To je len tvoja výhovorka, nechceš sa priznať, že žerieš.
Nežer toľko a uvidíš, ako schudneš.

[zruseny17]

no ja tiez beriem "antireumatika" a tiez som v pohybe obmedzena,takze to riesim jedine kontrolou stravy a chodzou