Myslite si, ze slane neni dobre jest?

doubledog

veru tak, neni to bohvieco jest taketo slane veci, nanajvys tak k alkoholu, aby ho trochu neutralizovali

ale mne tieto slane vecicky aj tak moc nechutia

User_37597

jaj a na suknicka ta neodhadujem to bola tretia moznost.zdas sa mi az prilis v pohode na suknickara.ale zas som ta nevidela takze tiez nemozem povedat na 100% ze niesi :D

User_37597

0mega
jaj no ale je tu vela faktorov co mi brani v tom zacat plavat.
polozenac? :Dtakze si bud zasnubeny (ale to skor nie ako ano pretoze chlap ktory je zasnubeny to snad povie na rovinu lebo ak nie znamena to ze sa hanbi za svoju nastavajucu)
alebo ste len druh a druzka (ale tu mi to moc nesedi kvoli tomu ze chodis tolko "sportovat" co znamena ze sa vidite asi len v posteli vecer) :D
alebo mas len priatelku ktora u teba sem tam prespava vzhladom an to ze je to novy vztah.
neviem sa rozhodnut takze mi to musis teraz povedat :P

0mega

no polozenac ak take nieco existuje :)
alebo polosingle? :D
to je vec pohladu :)

ja zumbu sice nie, ale tak ak je to pohyb, moze byt fajn :) este som sa o tom nestudoval.. no plavanie odporucam :) ani ja som nevedel plavat az do cca 24r zivota..ale voda je vyborna v tom zmysle, ze nikto nevidi ako trepem s nohami a rukami POD vodou :D

User_37597

0mega
no fasa :D a ja sa tu s tebou celi cas bavim ako zo zenou :D a doplo mi to az pri vyske a vahe :D lebo moja trpazlicia vyska 155 je sakramensky daleko od tvojej :D
musis si odopriet ine veci? si zenac ci single?
ja tiez robim.v utorok zumba,v stvrtok zumba kazdy vecer podstivo cvicenia na brucho a boky + par minut na steper.chcem pridat plavanie no ja som mantava na plavanie.celkovo ma moc nebavy voda.ani ju nejak extra nemusim a to som vodne znamenie :D
ale aj behanie chcem uz zacat.len som sa musela zbavit fajcenia.nejem mastne jedla,ani nejem sladkosti ako kedysi,pijem mineralky a iba sem tam si necham vyzrat vsetko zive a zdrave kolou :D ale na druhu stranu som leniva.strasne moc :D

User_37597

bingham
pocuj ty si nejaky moc pritulny ze :D ok dojdi aj s kvetmi.som zvedava co na to povie moj priatel :D

v podstate niesom hladna.len tak si nieco sem tam zobnem..snazim sa o to aby mi za tie tri hodiny neskvrkalo v bruchu no neznamena to ze jem celich 180 minut medzi tymi jedlami :D
a jablko je vseobecne velmi zname tym ze ako rychlo zazenie chut na jedlo tak rychlo ju aj privola.s mojim pracovanim kyselin v bruchu si moc nemozem dovolit jest jablka stale. :)

0mega

bibisa

ale sol treba obmedzene, myslim ze 3-6gramov maximalne denne.

no ja nemam dobru postavu zadarmo.
mam 195cm a 85kg ale chcem mat viac..

plavanie 3x do tyzdna (niekedy aj viac, ak mam naladu), a potom cisto sport, posilku som vdzal, lebo ma to vrcholne nebavilo (neviem povedat dost a potom zle dopadnem).

to sa popri praci stihat da.. ale musim si odpriet ine veci..