som lezba?

cokoladka

to, ze ta vzrusuje pohlad na zenu, teda zastupkynu tvojho pohlavia, je normalna reakcia.. (kedze ta vzrusuju i muzi) stotoznujes sa s nou, samozrejme, napr.ked vidis foto zeny, predstavujes si viac samu seba a ta predstava je pre teba vzrusujuca..

markketa

nemusiš byt lezba.može to byt len take obdobie.ak sa možem opytat,kolko maš rokov?moj nazor je ten,že to prejde,inak by ti muži nič nehovorili.

katika22

ahoj olinka 197, aj ja som prisla na to, ale až časom, že som bi...mam manžela, no čoraz viac ma priťahuje ženské telo... a chcela by som si to s nejakou kočkou aj vyskúšať, mne sa nezdá na tom nič zvláštne... len je jeden problém, že je velmi ťažko nájsť takú kočku, s ktorou by som to vyskúšala:) a ešte, myslím si, že žena so ženou si po sexuálnej stránke viac rozumejú, lebo žena velmi dobre vie, ako to má robiť, nehovorím o mužoch aj tí sú dobrí... no proste každý je nejaký
a ja by som to raz chcela vyskúšať...

cukricek

Ahoj, ja to tiez poznam :), tiez ma vzrusuju baby...Musis sa sama seba opytat ci by si chela sex s babou, a ak ako si cista bisexualka :)...Ako aj ja

ewka

mnoo ako mne sa to tiez lubi a dokonca muzske prirodzenie sa mi hnusi... Ale mam priatela a lubim ho... Takze ja tiez neviem co som:D

lola3

nie neni si lezba.mna zas vzrusuje babsky striptiz (ale iba ked je oblecena za nejaku sestricku) takze si pripadam jak nejaky fetisista este k tomu ...kazdy ma inu uchylku

brunuska

zenske telo je krajsie-estetickejsie ako muzske.ak ta vzrusuju aj muzi tak lesba urcite nie si..co si? prides na to sama - casom.