Zmením sa so škraty na krásku.. snáď

Príspevok v téme: Zmením sa so škraty na krásku.. snáď
Hemi

Ahojte . Myslím že názov témy hovorí za všetko.Pokúsim sa opísať môj momentálny výzor.. Mám 173cm,66 kg,hrozne blbú pleť,úplne krátke polámané nechty s ryhami,nosím strojček, okuliare,mám tmavo hendé nefarbené vlasy asi 15 cm nad zadok,sú dosť suché, končeki otras... Neskutočne sa za seba hambím , mám depky a zaháňam ich jedlom :( som zúfalá.. vlastne ani neivem čo chcem počuť od odstatných, asi som založila túto tému len aby som sa mohla niekde vyrozprávať.. Každopádne ďakujem :)

Hemi

tak ja dnes skočím na nákup a od zajtra ideme nato ! :) A ja vobec nejem mastné, mám len problém so sacharidmi a sladkým. A nepotrebujem lekára, zvládnem to sama :)

Jessi_1111

ja neviem ako ti mám pomoct po 1.) napisem ti jedalnicek aby si sa citila lepsie:
raňajky: celozrnné pečivo so zeleninou. banán. Pohár mlieka.
Deiata: ovocie a/alebo jogurt
Obed: šošovicová polievka. Špagety s rybou.2ks ovocia
Olovrant: biely jogurt
Olovrant:zelenina

blbú pleť urcite nemas umyvaj si ju rano vecer a vzdycky ked sa spotis. kremuj s 2-krát denne. poláané nechty existuje osetrujuci lak tak nehovor o svojich starostiach a trapeni tak to zacni riesit. ostrihaj siih nakratko a nechaj narast. jedz veci ktore podporuju zdravie nechov a vlasov. a vyzivovy doplnok wiaderm !no a čo že strojček? aspon budes mat pekne zdrave zubky!!!! ale ked by ti to velmi velmi vadilo tak poziadaj sojho zubara/svoju zubarku aby ti ho nasadila z druhej strany aby ti ho nebolo vidiet. tak to maju aj rozne spevacky. napr. Hannah Montana. končeky si chod dat zastrihnut ku kadernicke a nech ti s nimi nieco porobi ak sa ti nepacia. alebo si kup sampon gliss kur, syoss, al e aj brezový. POuzivaj balzamy alebo kondicioneri. Striedaj to!§§§§! popytaj sa ze co ako aj u kadernicky. a tie nechty keby o neslo, zajdi do kozmetickeho salonu ci nechtoveho studia aj moja mamina tam bola ci co to je neviem ako sa o vola... nemas nadvahu, tak bud stastna. urcite nie si skareda!s i pekna. tak ahojjj mas nejake domace zvieratko? tak ahooooooooj

Maoam

ak pijes citronovu stavu z cerstveho citrona s cistou vodou alebo prevarenou BEZ cukru a inych prisad, je to zasadite. Takze z toho to nebude. Rozvratene vnutorne prostredie mas z dlhorocneho nejedenia alebo naopak striedaneho s prejedanim sa, urcite to boli veci ako sladkosti, mastne, nezdrave veci, neviem ci si aj zvracala? Ak ano tak o to viac je vsetko rozvratene, mas posun v mineraloch, vitaminoch, elektrolytoch...toto clovek nema ako sam dat na poriadok, jedine s odbornou pomocou a bude to velmi dlho trvat. Ale postupne budes vidiet pozitivne zmeny, zlepsi sa plet, vlasy aj nechty, budes zivsia, urcite mas aj problem s hladinou cukru v krvi, mozno aj zavislost na cukre (chemicku), ked n emas menstruaciu tak mas posahany hormonalny system uplne, to vsetko spolu suvisi........

Maoam

Hemi, ked si mala roky poruchy prijimania potravy, tak to sama tazko vsetko zvladnes, vlastne podla mna vobec nieco take mozne nie je. Mala by si robit detox pod lekarskym dozorom a aj vsetko ostatne (psycholog, mozno ti treba aj nejake antidepresiva, lebo tvoje psychicke stavy su zle a velmi kolisu). Podla mna toto nie je mozne zvladnut v tvojom veku sama. O detoxe, prekysleni organizmu je internet plny, ale ja byt tebou tak to robim pod lek. dohladom, navstivila by som normalneho lekara, ktory sa ale venuje aj vyzive, alternativnej medicine a tak. Niekde musis zacat, ty mas komplexny problem, niekde sa musi pretat ten bludny kruh a zacni tym, co ta najviac pali (neviem ci je to psychika? alebo stavy abnormalneho jedenia?) proste toto patri do ruk odbornikom a cim skor si to priznas, tym lepsie.

Hemi

Maoam prosim poradila by si mi s tým odkyslením organizmu? Lebo ja každé ráno pijem pol litra citronovej vody, či to nieje z toho . Chcela by som si dať zajtra nejaký detox. A potrebujem poradiť čo by som mala papať

Maoam

k ostatnemu:
vlasy: podstrihnut, kury na vlasy, pripadne masky, ak nie si spokojna s farbou, mozes ozivit krasnym melirom, jemnym alebo zmyvatelnym samponom, nedavaj si farby, tie nicia vlasy a ked ti budu odrastat, tak to bude hrozne vyzerat, radsej sampon alebo melir

okuliare: bud si zvol moderne okuliare podla typu tvare (v optike vyborne poradia), v dnesnej dobe su krasne ramy ktore vedia posobit uzasne, ak su zvolene farebne aj tvarovo k tvari, alebo zvol sosovky

plet, nechty: zla plet a zle nechty vypovedaju o rozvratenom vnutornom prostredi, privela cukru (ryhy, lamave nechty), nedostatok mineralov a vitaminov, prekysleny organizmus, zanesene creva, hormonalna nerovnovaha, zacala by som odkyslenim organizmu a postupnim doplnovanim (kazdy den) multivitaminoveho preparatu, antioxidanty, stopove prvky, hlavne selen, zinok, med, chrom, redukuj cukor v strave, mozno mas aj anemiu a aj preto si bleda, unavena (krv odhali ci ano alebo nie)

ak si bleda prirodzene, tak jedine pudrom, ja som tiez strasne bleda, ale ja mam aj svetle vlasy a proste to ku mne ide, mam aj pehy a spravny mejkap a puder vela vedia vylepsit

strojcek: je len docasu a budes mat potom krasne rovne zuby ;-) takze vydrzat

postava: mas dobru vahu, ziadne diety, ty sa praveze musis naucit spravne a zdravo jest, skor tanec, zumba alebo iny sport ktory by ta bavil = endorfiny + zlepsenie a vytvarovanie postavy, hlavne jej spevnenie

psychika: psychologicke sedenia, dobri kamarati ktori ta budu brat taku aka si a podporia ta + precitaj si par knih, postupne pracuj na sebe a zacni sa mat rada, zacni sa brat s rezervou a s humorom

Hemi

Baby musím sa priznať, že som mala problémy so stravovaním, hranica anorexie..mala som len 56 kg,nejedla som skoro nič a civčila 2-3 hodiny denne.. a stále som nebola spokojná, stále som chela byť chudšia :( vypadávai mi vlasy, stratila som menzes ( ktory sa mi ešte stále nevrátil ) atd.. Takže ja idem s extrém do extrému.. neviem nájsť správnu zdravú cestu