Zmením sa so škraty na krásku.. snáď

Príspevok v téme: Zmením sa so škraty na krásku.. snáď
Hemi

Ahojte . Myslím že názov témy hovorí za všetko.Pokúsim sa opísať môj momentálny výzor.. Mám 173cm,66 kg,hrozne blbú pleť,úplne krátke polámané nechty s ryhami,nosím strojček, okuliare,mám tmavo hendé nefarbené vlasy asi 15 cm nad zadok,sú dosť suché, končeki otras... Neskutočne sa za seba hambím , mám depky a zaháňam ich jedlom :( som zúfalá.. vlastne ani neivem čo chcem počuť od odstatných, asi som založila túto tému len aby som sa mohla niekde vyrozprávať.. Každopádne ďakujem :)

annieee

hemi,si este mladucka,ked sa povazujes v puberte za skarede kacetko neznamena ze nebudes o par rokov krasna mlada dama:)vlasky si davaj pravidelne zastrihavat,kup si dobry sampon a maskuna vlasy(gliss kur,loreal)papaj zinok v tabletkach.stravuj sa zdravo a pravidelne(chude masko,zelenina,ovocie,cestoviny,celozrnne pecivo,oriesky)zdrava strava strava pomoze tvojim vlasom,nechtom a pleti.najdi si nejaku zalubu-zumbu aerobic,alebo len prechadzky so psikom ak mas-endorfiny z pohybu ta urobia stastnou a vyformuju ti postavicku,hlavne nedrz diety v tvojom veku.a maj sa aspon trosku rada,na kazdom cloveku sa najde nieco pekne:)))))
p.s:v puberte som mala podobne problemy ako ty,teraz mam 23 a nestacim odhanat chlapov:)

cica987

na vlasy si kup kondicioner resp. masku na vlasy, ja som mala tiez polamane a vysusene vlasy, a stale pomotane, ale od kedy som si kupila kondicioner tak mi to velmi pomohlo, nechcem tu robit reklamu ale maska glis kur mi velmi pomohla, konkretne oil nutritive maslova maska. a fakt si ich daj podstrihnut, to by si mala pravidelne 1x za 1-2 mesiace, tym sa ti vlasi len ozivia, a ten 1-2 cm ta pri tvojej dlzke myslim ze fakt nezabiju, iba ak pomozu. A v drogerii si vypytaj lak na polamane a znicene nechty.. ja mam miss sporty, sice som ho uz dlhsiu dobu nekupovala, ale stoji maximalne 3 e, a mozno i to prehanam. a neboj, nie si jedina s takymi problemami :-) i ja som taka. moj celozivotny problem su geneticky dane cierne kruhy pod ocami - sice si na ne dam korektor al. mejkam, behom hodiny - 2 vyzeram ako zombie, a to neprehanam. A na to az take lahke riesenie nie je. teda o nom neviem

elza77

no veru. a mas pozitivum, ze si dost vysoka, uz len schudnut par kil a budes kocka. ja som vyzerala kedysi podobne asi ako Ty, ako Ta pocuvam, potom som vlasy nafarbila na blond, naucila sa lepsie malovat, prestala sa pchat sladkostami a dnes ma spoluziaci zo SS a VS vobec nespoznavaju.

lillia

juuuuj, mat tak tvoje problemy :-)
bleda plet - staci trosku dobreho pudru.
aj kratke nechty sa daju pekne upravit a nalakovat.
strojcek nebude navzdy..
okuliare mozu byt super doplnkom.
konceky vlasov staci zostrihnut.

Joo Ke

Hemi
vsetky fobie ktore su tzv. civilizacne maju jedno spolocne ......... ludia ktory nimi trpia nestavaju na prve miesto seba a svoju osobnost ..... to je smutne
ja som presla opakom, hrda na svoj ksicht som stala pred ,dnes stojim za fotakom a snazim sa v humuse a chaose najst to nieco pozitivne co ma k niecomu nauci

v skratke pekne to napisala ja40

ja40

kazda zena je pekna,ked sa upravi,ja som tiez bola take kacatko a teraz sa da uz na mna aj pozerat :-)
naucila som sa podciarknut to pekne,zakryt nedostatky,pochopila,ze kratke vlasy mi nejdu,chodila k zubarke,aby som sa nehanbila usmiat sa,cvicim a tym som si zdvihla sebavedomie atd...

jajka001_

sak nemusis nakratko ale podstrihnut, nejaky strih, farba, hned vyzeras inak. daj si poradit, aj okuliare vedia byt pekny doplnok.

jajka001_

ostrihat
zacni uzivat zinok - na nehty
zmen stravovanie
zacni sa viac usmievat a mat sa rada
nafarbi si vlasy, ak chces inu farbu, poskusaj co sa ti hodí
okuliare- kup si sosovky
strojcek - nejak to uz vydrz. nic netrva vecne. a budes mat krasne zuby,na to mysli