Bledá stolica

Príspevok v téme: Bledá stolica
denda289

Dobrý deň, poprosila by som o radu. Už takmer týždeň mám tráviace problémy. V utorok ma veľmi bolela hlava, cítila som sa unavená, mala som teplotu 37,5°C a raz som vracala, bola aj hnačka. Na druhý deň som aj tak šla do školy. Teplota a únava prešla ale mala som stuhnutú šiju. Odvtedy nič. Až na kakanie...Tvrdá stolica sa strieda s riedkou, hovnienka sú niekedy tenké ale vždy sú dosť svetlé a plávajú na hladine. A dneska som sa skoro dos...čo to môže byť. Chcem ísť s tým ku doktorke ale tá robí skôr do obeda a babka to iba zľahčuje (bývam u nej) že vraj to nič nieje a aj tak nesmiem vymeškávať školu (no čo už, bývalá učiteľka :D) A okrem toho, cítim taký divný tlak v špičke nosa...

J111

Som rad, ze som ta pobavil:D Hovna plavaju, lebo na nich bolo zle a krivo pozrete:D Potrebuju lasku:DDD laskyplne pohlady:D
Aj ja sa dobre bavim:D

delphia

bavim sa poriadne :D

ak je z oci tak hovienko plave vo WC mise? :D to su mi novoty :D

a zuzqua, to, co popisujes nie je ziadny problem. ci klesa na dno, ci plave..to nicomu nenasvedcuje

zuzqua

už asi mesiac pozorujem nejake zmeny ohladom mojho travenia....mam obdobie ked je stolica uplne v poriadku,ale pride obdobie kedy pláva na hladine...a to ma dost trápi.viem ze by to tak nemalo byt,ale neviem co to sposobuje..stravujem sa ZDRAVO,citim sa dobre,nemam problémy s bolestami....proste absolutne nic...prosim poradte mi niekto ak uz ste zazili nieco podobne,budem velmi vdacna..dakujem.

abrhplus

málo železa????
urob si čaj žihlavový a jedz vela cesnaku ak má nejakú infekciu,hrianky s cesnakom a horucim čajom

starý ujo

Pozor!
Ak je popri tom aj tmavý moč, môže to byť hepatitída- žltačka! Určite treba ísť k lekárovi! Plávajúca stolica bude zrejme kvôli vyššiemu obsahu tukov v nej...

house

Moze to byt bakterialneho povodu.(salmonela,sigela), ale aj syndrom drazdiveho creva, vacsinou po nahlom vysadeni nejakych liekov (zavislost), bleda stolica signalizuje aj poruchu pecene, takze za lekarom