žiarlivosť???

Príspevok v téme: žiarlivosť???
marek84

Chcel by som radu skôr odborníka. Keď som bol s priateľkou na diskotéke tak tancovala so svojím kamošom a ja som tancoval vedľa, ale moja priateľka, aspoň z môjho pohľadu to tak vyzeralo, sa na toho kamoša lepila a tancovali telo na telo. Mne to vadilo a aj som jej to povedal a pohádali sme sa. Teraz skutočne neviem či je to zbytočná žiarlivosť z mojej strany, alebo som už z toho sveta taký zmagorený, že neviem svojím rozumom posúdiť čo je vo vzťahu ešte normálne a čo nie. Zožiera ma vedomie že sa tak správa. Neviem či chce tým niečo demonštrovať, ale aj keď áno tak neviem čo. Veď o mne každý tvrdí že som dobrý tanečník a nechápem prečo má potrebu sa lepiť na druhých chlapov. Inak mám 27rokov a spolu chodíme 5 rokov.

žanka

Zdravim,chcela by som vediet niekoho nazor na moju ziarlivost.proste chcem vediet ci to je chorobna ziarlivost a ci mam navstivit neakeho odbornika.moj problem spociva v tom ze som s priatelom 24h denne spolu aj v praci aj mimo,najviac mi to robi problemy v praci,staci ked sa zakeca s mladou kolegynou a uz sa neviem ani sustredit na pracu,a vadi mi to odkedy sme spolu skoro 2 roky.s predoslym partnerom som takyto problem nemala.a teraz sa idem az zozierat..mysliet na take ze sa mu uz ina paci,ze ta druha je milsia a ci je stastny somnou a podobne.viete mi prosim poradit?dakujem