Ako dat najavo kamaratke,že mi ide viac ako len o kamaratstvo???

Príspevok v téme: Ako dat najavo kamaratke,že mi ide viac ako len o kamaratstvo???
axolotl

No mám taky menší problém :)
Cca pred troma týždnami som sa začal stretavat s jednou slečnou,ktorú som už poznal nejaký ten čas.
Stretávame sa každý den...ciže bud niekam von alebo k nej len tak.Nikdy by som nepovedal,ze s nás sa stanú taký dobrý kamarati a kedže si vo vsetkom rozumieme a mame spolocny nazor na vsetko tak je ideálna:)
No moj problem je vsak v tom,ze ja už na nu myslím častejsie ako je normálne medzi kamaratmi.Mna nazýva kamaratom pred ostatnými,ale vidíme sa každý den a aj mi volá stale pred spanim.
Bola už na navsteve aj u mna no nedovažil som sa spravit nejaky ten krok vpred.Mne nejde o sex to je poprve a tak uzasnu holku som nestretol uz dost dlho.
Ja tam občas náznaky vidím no zas som už dlhsie bez vztahu a tak ja sa uz nechcem sklamat a kebyže sa jej poviem co citim tak sa bojim ,že kamaratstvo uz nebude take ake je.
Tak pytam sa ako tak nevedomky jej dat najavo,že ju chcem a mám ju rád viac ako kamosku.
Nemám 15 rokov,ale ozaj s takým až kamaratstvom som sa nestretol...dik za rady

sansara

Pokračuj takto pekne ďalej ako to robíš teraz. Vieš, ona sa postupne časom na Teba napokon aj tak "namotá" a tam je už len krôčik od toho...aby ste Vaše kamarátstvo posunuli do inej úrovne, väčšej vzájomnej blízkosti, proste do iného levelu
Takže sa s ňou naďalej aktívne a čo najčastejšie stretávaj, poznáš už za ten čas - čo sa jej páči/nepáči, čo má rada a čo už menej, vieš čo ju rozosmeje a čo zas zarmúti, čo ju baví napĺňa zaujíma atd atd aaaa na tomto založ ďalšie vzájomné zbližovanie. Proste rob všetko pre to, aby ste spolu trávili čo najviac spoločného času....vymýšľaj akcie ktoré vieš, že sú jej blízke (koncert vystúpenie obľúbeného interpréta či divadla skupiny, návšteva galérie kaviarne kina výstavy reštiky atd, alebo nejaká spoločná športová aktivita atd atd - proste čo má rada)
No a ani nebude vedieť ako a zistí, že bez Teba nemôže jednoducho vydržať, byť žiť...že Ťa proste potrebuje viac ako len kamaráta priateľa a keď budete už natoľko zblížení ako píšem...tak k tej intimite bude už len krôčik. Proste bude stále viac pribúdať Vašich vzájomných letmých dotykov, úsmevov, vzájomnej telesnej blízkosti už len z toho keď budete vedľa seba sedieť, daj jej letmý bozk potom ďalší pri vhodnej príležitosti a keď už budeš cítiť, že aj ona chce, žiada sa jej to, priam si to pohľadmi úsmevmi atd bude pýtať...tak už je to len a len na Tebe aby si ju vášnivo objal, bozkával, hladil láskal atd atd....držím palce ;-)

jajka001_

skus jej povedat - Je mi s tebou strasne dobre. a pozriet jej do oci. mozno pochopi ze nechces na nu tlacit a sama nieco spravi ak ma zaujem.